Om oss

nVent

Uzņēmuma nVent Thermal Management darbības pamatā ir klientu vajadzību izpildīšana. Jau vairāk kā 50 gadu mēs zinām, ka inovācijas un klientu vajadzību izpildīšana ir mūsu veiksmes pamatā.

Tādēļ mēs piešķiram īpaši lielu nozīmi savu klientu vēlmju izzināšanai un tirgus vajadzību paredzēšanai. Tā kā mums ir piešķirts vairāk par 300 patentiem, mēs esam izdarījuši daudz, lai to sasniegtu. Mēs zinām, ka, investējot izpētē un attīstībā, mēs varam palīdzēt saviem klientiem palikt vadošās pozīcijās attiecīgajā industrijā.

nVent Thermal Management ir unikāls uzņēmums, būdams siltuma pārvaldības sistēmu pilna servisa projektētājs un izstrādātājs. Mēs strādājam tieši ar saviem klientiem, lai izprastu viņu problēmas un vajadzības, projektējot un konstruējot siltuma trašu pārvaldības sistēmas, kas nodrošina veiksmi. Savienojot tādu produktu zīmolu, kā nVent RAYCHEM un nVent PYROTENAX industrijas vadošās tehnoloģijas ar mūsu nVent TRACER pakalpojumu zīmolu, mēs varam nodrošināt augstākās kvalitātes elektriskās apsildes sistēmas, kas jebkad ir bijušas.

Mēs piedāvājam arī kvalitatīvus grīdas apsildes, elektroinstalācijas, strāvas noplūdes konstatēšanas, zondēšanas, kā arī sniega un ledus kausēšanas izstrādājumus un servisa risinājumus industriāliem, komerciāliem un dzīvojamo māju pielietojumiem.

Tomēr uzņēmums nVent Thermal Management ir kas vairāk par izstrādājumiem un pakalpojumiem. Mūsu darbinieki ir starp aizrautīgākajiem pasaulē un mūsu aizrautība nebeidzas ar klientu apkalpošanu. Mēs esam apņēmušies atstāt pozitīvu ietekmi ne tikai uz saviem klientiem un savā industrijā, bet arī visā pasaulē. Gan izstrādājot vēl efektīvākus izstrādājumus un risinājumus, kas mazina ietekmi uz apkārtējo vidi, gan sniedzot savu ieguldījumu, piedaloties labdarības pasākumos, uzņēmuma nVent Thermal Management darbinieki pūlas panākt pozitīvu ietekmi.

Galvenie zīmoli: PYROTENAX , RAYCHEM , TRACER , un TRACETEK

Connection and Protection