nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

„Pentair Thermal Management“ keičia pavadinimą į „nVent“
- naujos galimybės įkvėps naujovėms

Jūsų žinomi prekių ženklai „RAYCHEM“, „TRACER“, „NUHEAT“, „PYROTENAX“ ir „TraceTek“ dabar tapo „nVent Thermal Management“ dalimi.

Nauja įmonės svetainė dar kuriama ir bus pristatyta 2019 m. sausio mėn. Kol kas jums informaciją pateiksime dabartinėje svetainėje.

Daugiau informacijos apie „nVent“:
Atsisiųskite spaudos pranešimą
Apsilankykite nVent.com
(kol kas tik anglų k.)
Skatīt pēc rūpniecības: Skatīt pēc lietojuma:
Cauruļvadi, kas šķērso pludmales Maijotes salā, Tanzānijā un Čīles krastā
Galvenie izaicinājumi

Kad tankkuģi izkrauj jēlnaftas vai pārstrādātas degvielas kravu nelielās naftas ostās un cauruļvadu sistēmās, tiek apdraudētas blakus esošas pludmales un kāpu zonas. Tādās vietās kā Maijotes sala, Tanzānija un Čīles krasts, SCADA tipa noplūžu atklāšanas sistēmas var izrādīties neefektīvas, jo caurulēm ir neliels diametrs un šķidruma plūsma nav vienmērīga.

Risinājums

Zonas ar jutīgu vidi prasa modernāku sistēmu uzstādīšanu, kas ir spējīgas momentāni atklāt noplūdi un noteikt tās izvietojumu.

Izstrādājumi

TraceTek TT5000 cauruļvadu uzraudzības sistēma izmanto īpašu ogļūdeņražu atklāšanas kabeli, kas ir iegremdēts kanālā un atrodas vienā tranšejā ar cauruļvadu. Sistēma ir savienota ar vienu kilometru garām ķēdēm, kas uzrauga visu cauruļvadu un atklāj noplūdes viena kilometra attālumā visos virzienos.

Priekšrocības

Katrai sistēmas ķēdei ir savs devēju interfeisa modulis (SIM) un tīklā var apvienot līdz pat 128 SIM, savienojot to ar trauksmes sistēmu un lietotāja saskarnes paneli. Šo sistēmu var uzstādīt ar viensienas tērauda caurulēm, lai nodrošinātu ilgtermiņa uzraudzību un brīdināšanu par noplūdēm.

Charters Ascot luksusa klases privātie apartamenti
Projekts

Charters Ascot, Lielbritānija, ir luksusa klases privāto apartamentu izbūves projekts lielā rezidencē. Prasības ietvēra zemgrīdas sekundāras apkures sistēmas izbūve dzīvojamās telpās, kas papildina galveno silta/auksta gaisa kondicionieri, pilnīgi integrējot to ēkas pārvaldības sistēmā. Apsilde bija nepieciešama arī vannas istabās.

Galvenie izaicinājumi

Energotaupīga, viegli uzstādāma risinājuma meklēšana, kas nodrošina pēc iespējas mazāku grīdas līmeņa paaugstināšanu. Risinājums mitrām vietām un visām pārējām vietām, sistēmas, kuras var integrēt ēkas pārvaldības sistēmā.

Risinājums

T2Red apsildes kabeļi un T2Reflecta izolācijas plāksnes, kas nodrošina pareizu komforta kombināciju, vienmērīgu siltuma sadali pa visu grīdas virsmu, pielāgojamību, ņemot vērā turpmāku istabu apdari un samazinātu uzstādīšanas laiku. Grīdas apsildes sistēma tika integrēta BMS, kas nozīmē, ka atsevišķi kontrolieri nebija vajadzīgi. Pateicoties tam, ka T2Reflecta zemgrīdas apsildes izstrādājumi ir viegli lietošanā, varēja būtiski samazināt montāžas laiku un samazināt būvuzņēmēju izmaksas.

Izstrādājumi

2000 m T2Red pašregulējošs kabelis un T2Reflecta izolācijas plāksnes
326 T2QuickNet paklāji (90W/m² un 160W/m²)

Degvielas noplūdes noteikšana jēlnaftas uzglabāšanas rezervuāros naftas pārstrādes rūpnīcā Francijā
Galvenie izaicinājumi

Naftas pārstrādes rūpnīca Francijā meklēja sistēmu, kas būtu spējīga ātri atklāt slēptas sūces zem četriem jēlnaftas rezervuāriem. Neatklātas sūces zem uzglabāšanas rezervuāriem rada nopietnus draudus drošai ekspluatācijai naftas glabātuvē un rada potenciālu katastrofu risku.

Risinājums

naftas pārstrādes rūpnīcai bija nepieciešams speciāls kabelis ar devēju, kas spēj ātri atklāt šķidro ogļūdeņražu degvielas klātbūtni jebkurā vietā, kur kabelis ierīkots, nereaģējot uz ūdens klātbūtni.

Izstrādājumi

Pentair Thermal Management uzstādīja naftas pārstrādes rūpnīcā TraceTek TT5000 kabeli ar naftas un degvielas devēju. Katrs no četriem jēlnaftas uzglabāšanas rezervuāriem Notre Dame de Gravenchon naftas pārstrādes rūpnīcā tagad ir aprīkots ar TraceTek TT5000 kabeli, kas ierakts apkārt perimetram. Kabeļi ir savienoti ar TraceTek devēju interfeisa moduli, kas nepārtraukti seko un ziņo par naftas noplūdi.

Priekšrocības

Uzņēmuma Pentair Thermal Management sistēma TraceTek vienmēr ir gatava brīdināt operatorus par degvielas noplūdi. Tas ļauj naftas pārstrādes rūpnīcai ātri atklāt sūces, nodrošinot, ka remontbrigādei ir pietiekoši daudz laika, lai to novērstu pirms situācija kļūst kritiska. Sistēma garantē naftas glabātuves ekspluatācijas drošību un aizsargā pret potenciālām katastrofām.

Kabeļi ar sūču devējiem palīdz aizsargāt Kabineta bumbu patvertnes muzeju Londonā
Galvenie izaicinājumi

Kabineta bumbu patvertne atrodas Valsts kases ēkas pagrābā Parlamenta laukumā Londonā, Vinstons Čērčils no tās vadīja karadarbības. Pašlaik tas ir muzejs, kurā ir apskatāmi unikāli tā laika artefakti un eksponāti. Nesen veikto Valsts kases rekonstrukcijas darbu laikā ēkas pārvaldnieki atklāja slēptas ūdens sūces, kas varēja bojāt vai iznīcināt daudzus vēsturiski vērtīgus priekšmetus.

Risinājums

Pentair Thermal Management ieteica aprīkot Kabineta bumbu patvertni ar sistēmu, kas spējīga ātri atklāt, lokalizēt un brīdināt ēkas pārvaldniekus par ūdens ieplūdi.

Izstrādājumi

Pentair Thermal Management uzstādīja TraceTek noplūžu atklāšanas sistēmu ar vairāk kā 2,3 kilometriem TraceTek TT1000 jutīga kabeļa ar devējiem, kas atklāj ūdeni, izmantojot devēju interfeisa moduļus un vadības moduļus, katrs no kuriem var uzraudzīt līdz pat 150 metriem (500 pēdām) kabeļa ar devējiem. Moduļi ir savienoti ar ēkas pārvaldības sistēmu caur RS-485 tīklu. Ja tiek atklāta ūdens klātbūtne, TraceTek devēju interfeisa modulis ieslēdz trauksmi un uz displeja sniedz informāciju par noplūdes izvietojumu.

Priekšrocības

Pentair Thermal Management uzņēmuma TraceTek uzraudzības sistēma ļauj muzeja vadībai ātri rīkoties, lai aizsargātu eksponātus. Noplūžu atklāšanas tīkls ir pietiekoši universāls un ļauj paplašināt sistēmu, iekļaujot tajā arī citas zonas.

Optimizēta apsildes vadības sistēma garantē drošu sēra transportēšanu lielā sašķidrinātas dabasgāze rūpnīcā
Galvenie izaicinājumi

Galvenie ar Qatargas sēra transportēšanas līnijas izbūvi saistītie izaicinājumi:

 • Šaurs kausētā sēra pieļaujamās temperatūras diapazons no 125ºC līdz 145ºC ar iestatīto temperatūru 135ºC visa cauruļvada garumā.
 • Liels āra sēra cauruļvads ar ievērojamu svaru, vairākiem plūsmas ceļiem un vertikālās izplešanās cilpām ik pēc 150 m.
Turklāt pasūtītājs pieprasīja paredzēt iespēju atkārtoti izkausēt un uzsildīt sacietējušo sēru, neizraisot pārkaršanu vai pārmērīgu izplešanos. Papildus tam bija nepieciešama apsildes sistēma, kas pārklātu visu cauruļvadu par 100 procentiem.

Risinājums

Uzņēmuma Pentair Thermal Management spēja projektēt un integrēt daudzas tehnoloģijas, izmantojot savu pieredzi apsildes vadības sistēmu projektēšanā un ievadē ekspluatācijā, ļāva izveidot pasaules līmeņa drošu, uzticamu un efektīvu sēra cauruļvadu ar elektrisko apsildes līniju.

Izstrādājumi

Lai nodrošinātu atbilstību izvirzītajām prasībām, Pentair Thermal Management izmantoja apsildes vadības sistēmu, kas izceļas ar šādiem raksturojumiem:

 • Droša Raychem skinefekta apsildes līnijas sistēma, kas spēj izturēt augstu temperatūru un nodrošina efektīvu siltumapmaiņu ar cauruli
 • Modernā Raychem vadības un uzraudzības sistēma ar vakuuma kontaktoriem.
 • Sēra temperatūras profila caurules šķērsgriezuma noteikšana ar galīgo elementu analīzi.
 • Izkliedētas optiskās šķiedras temperatūras mērīšanas sistēmas nodrošina dinamisku cauruļvada temperatūras nolasīšanu ik pēc metra ar 1°C precizitāti visā tā garumā.
 • Siltuma piegādes mehānisms ar vairākiem enerģijas avotiem ar uzstādītās jaudas 7 procentiem normāliem darba apstākļiem un uzstādītās jaudas 100 procentiem uzsildīšanas/atkārtotas izkausēšanas gadījumiem.
 • Daudzslāņu siltumizolācijas sistēma ar augstā temperatūrā izplešamu iekšējo slāni, atbalsta slēgts putu ārējais slānis un pret UV stariem izturīgs apvalks.
 • Pilna servisa materiālu apgāde, projektu vadība, cauruļvada izbūve un nodošana ekspluatācijā.

Priekšrocības

Pentair Thermal Management apsildes vadības sistēma nodrošināja Qatargas sēra transportēšanas līnijai šādas priekšrocības:

 • Raychem STS skinefekta apsildes līnijas sistēma minimizē ķēžu skaitu un nodrošina labāku siltumapmaiņu un zemu temperatūras diferenciālu starp cauruli un kabeļa apvalku, kas ļauj izveidot drošāku konstrukciju.
 • Galīgo elementu analīze un Raychem vadības un uzraudzības risinājums nodrošināja to, ka sēra temperatūra neizgāja no šaura kontroles temperatūras diapazona normālos darba apstākļos.
 • Optiskās šķiedras izkliedētā temperatūras mērīšanas sistēma nodrošina nepārtrauktu temperatūras uzraudzību visā cauruļvada garumā. Tas palīdzēja noteikt cauruļvada vietas ar visaugstāko temperatūru atkārtotas kausēšanas laikā un izvairīties no pārmērīga spiediena rašanās sēra kausēšanas dēļ.
 • Siltuma piegādes mehānisms ar vairākiem enerģijas avotiem un daudzslāņu izolācijas sistēma ne tikai optimizē sistēmas kopējās ekspluatācijas izmaksas, bet arī nodrošina ātrāku atkārtotu kausēšanu.
 • Uzņemoties pilnu atbildību par apsildes vadības sistēmu, Pentair Thermal Management nodrošināja projekta izpildi noteiktajos termiņos, ievērojot pasūtītāja prasības.

Optimizēta apsildes vadības sistēma samazina izmaksas etanola ražošanas rūpnīcā
Galvenie izaicinājumi

BP-Ethanol.jpgBridgeport Ethanol ir jauna etanola ražošanas rūpnīca Nebraskā ar ražotspēju 40 miljonu galonu/gadā, kas tika izbūvēta līdz šim neskartā vietā. Esošās apsildes līnijas bija jāmodificē tādā veidā, lai tās nodrošinātu ūdens līniju cauruļu aizsardzību pret sasalšanu, tvertņu apsildi un sīrupa, krājtvertnes un kaustisko līniju tehnoloģiskās temperatūras uzturēšanu. Viņi nolīga Pentair Thermal Management uzņēmuma Tracer Turnkey Solutions (Risinājumi "līdz atslēgai") komandu 2008. gada maijā speciāli šim projektam.

Risinājums

Tracer Turnkey Solutions komanda pilnīgi izstrādāja, piegādāja un uzstādīja nepieciešamās apsildes vadības sistēmas (HMS) Bridgeport Ethanol rūpnīcā. Komanda izmantoja kompleksus un dažādus Raychem vadības un uzraudzības risinājumus, kas ļāva samazināt nepieciešamo ķēžu skaitu līdz 35. Un pateicoties tam mūsu komandai izdevās samazināt apsildes vadības sistēmas kopējās izmaksas Bridgeport Ethanol rūpnīcā.

Izstrādājumi

Tika izmantoti tādi produkti kā Raychem 200NG ar proporcionālu vadību ar vides stāvokļa nolasīšanu (PASC) cauruļu aizsardzībai pret sasalšanu un daudziem temperatūras uzturēšanas lietojumiem. Izmantojot PASC apsildes līniju barošanai, apsildes enerģija ir proporcionāla vides temperatūrai.

Tracer Turnkey Solutions komanda izvēlējās arī Raychem 920 un HTPG vietējo vadības sistēmu kombināciju attālo ķēžu vadībai un uzraudzībai rezervuāru apsildes nolūkos, kā arī ūdensvadu cauruļu aizsardzībai pret sasalšanu. Tās zonas atradās, attiecīgi, 800 pēdu un 450 pēdu attālumā no centralizētiem vadības paneļiem un tām tika izmantoti 2/0 barošanas vadi, ņemot vērā sprieguma kritumu.

Turklāt lietojumiem, kuros bija nepieciešama kritiskas temperatūras uzturēšana, mēs izvēlējāmies Raychem 200NI vadību un līnijas stāvokļa devējiem. Lai samazinātu RTD vadojuma izmaksas, mēs izmantojām Raychem barošanas līnijas interfeisa tehnoloģiju (PLI - power line interface) un viedās gala izolācijas (SES - Smart End Seals) temperatūras un vadu nepārtrauktības datu pārraidei pa apsildes kabeļu vadītājiem.

Priekšrocības

Projekts bija veiksmīgi pabeigts 2008. gada novembrī. Pateicoties PASC algoritma izmantošanai, Tracer Turnkey Solutions komandai izdevās samazināt Bridgeport Ethanol rūpnīcas ekspluatācijas izmaksas par 75 procentiem salīdzinājumā ar standarta kontroliera ar vides devējiem. Cauruļvada un vadojuma izmaksas bija būtiski samazinātas pateicoties lokālas vadības sistēmas izmantošanai, bet Raychem spēka līnijas interfeisa (PLI) tehnoloģijas izmantošana ļāva ietaupīt apmēram $40 000 lielas izmaksas par RTD vadojumu.

Pentair Thermal Management uzstāda elektrisko apsildes sistēmu plūsmas nodrošināšanai jūras platformā Maari atradnē
Galvenie izaicinājumi

Maari.jpg2006. gada martā uzņēmums Pentair Thermal Management tika pieaicināts uzstādīt elektrisko apsildes sistēmu jūras naftas ieguves platformā, kas atrodas Maari atradnē netālu no Jaunzēlandes krasta. Pasūtītājam bija problēmas ar parafīna uzkrāšanos ieguves cauruļvados piecos atsevišķos urbumos, kas traucēja naftas plūsmu no atradnes uz platformu.
Uzņēmuma Pentair komandai bija jātiek galā ar stingriem montāžas ierobežojumiem starp ieguves cauruli un korpusu, kas prasīja unikāla risinājuma izstrādi ieguves caurulei. Cits izaicinājums, ar kuram sastapās komanda, bija platformas virsmas minimizēšana attiecībā pret barošanas bloku un nepieciešamām sistēmas vadības ierīcēm.

Risinājums

Līdzīgos parafīna novēršanas sistēmās uzņēmums Pentair Thermal Management parasti izmanto sildītājus, kas ir piestiprināti pie ieguves caurules ārējās virsmas, tādus kā PetroTrace DHSX™ vai PetroTrace MI sērijas produktus. Tomēr šī projekta un Maari atradnes ierobežojumi apgrūtināja šo tehnoloģiju izmantošanu. Lai pārvarētu šo grūtību, Pentair komanda izstrādāja unikālu risinājumu, kurā tika izmantota STS tehnoloģija, rezultātā tika izveidota pirmā skinefekta urbuma apsildes sistēma. Komanda apvienoja sistēmas, lai tās izmantotu vienu barošanas un vadības ķēdi, līdz ar to minimizējot nepieciešamo lielgabarīta iekārtu skaitu.

Izstrādājumi

PetroTrace STSi skinefekta apsildes līniju sistēmas Maari atradnē izmantoja STS™ vadu, kas tika ievietots ar dielektrisko šķidrumu aizpildītos kabeļu rituļos. Pēc tam tas tika ievietots jūras ieguves caurulē, lai nodotu siltumu visa ieguves urbuma kanāla garumā, uzturot nepieciešamo plūsmas intensitāti, kas ļauj izvairīties no parafīna uzkrāšanās.
Urbumos uzstādītie PetroTrace STSi sildītāji nodrošina 150 W/m izejas jaudu, jeb līdz 315 kW katram urbumam. Lai maksimizētu siltuma nodošanu, komanda uzstādīja sildītājus ieguves caurulē. Šīs atradnes veiksmīga attīstība lielā mērā bija saistīta ar STS sistēmas efektīvu siltuma nodošanu, neļaujot jēlnaftai sasniegt parafīna rašanās temperatūru, pat pie tikai 3°C starpību starp atradnes un parafīna rašanās temperatūru.

Priekšrocības

Jauna PetroTrace STSi skinefekta apsildes līnijas sistēmas Maari atradnē tika veiksmīgi pabeigta 2009. gada jūlijā. Šim projektam pielāgots risinājums apliecināja savu drošumu un nodrošināja reālu investīciju atmaksu, jo tas novērsa parafīna uzkrāšanās problēmu urbuma ieguves caurulē un uzturēja vienmērīgu naftas plūsmu no atradnes uz augšu.

Pentair Thermal Management uzstāda elektrisko līniju apsildes sistēmu Tesoro Golden Eagle naftas pārstrādes rūpnīcā
Galvenie izaicinājumi

Tesoro.jpgTesoro naftas pārstrādes rūpnīcā Martinesā, Kalifornijā bija jāierīko apsildes līnijas tās sūkņu stacijā un transportēšanas līnijās, nodrošinot jēlnaftas plūsmu no izkraušanas piestātnes līdz uzglabāšanas rezervuāriem. Apsildes līniju detalizēti tehniskie rasējumi nebija pieejami un projektu sarežģīja vārstu cauruļvada komplicētā konfigurācija sūkņu stacijā. Pasūtītājs noteica precīzu termiņu un sazinājās ar Pentair Thermal Management uzņēmuma Tracer Turnkey Services (risinājumi "līdz atslēgai") komandu.

Risinājums

Lielas cauruļu izmēru dažādības dēļ, liela un maza izmēra vārstu bloku daudzuma dēļ, kā arī stingru prasību pret uzturamo temperatūru dēļ apsildes līnijas projektā bija jāizmanto nestandarta risinājumi, lai apmierinātu pasūtītāja prasības. Pentair Thermal Management speciālisti apmeklēja naftas pārstrādes rūpnīcu un, izmērot caurules, veica apsildes līnijas sistēmas projektēšanu uz vietas. Strādājot kopā ar rūpnīcas darbiniekiem, viņi noteica enerģijas sadales vajadzības, enerģijas pieslēguma punktus, kas nepieciešami vadībai un uzraudzībai, kā arī izstrādāja ieteikumus apsildes līnijas kabelim.

Izstrādājumi

Pentair Thermal Management uzņēmuma liela pieredze jēlnaftas transportēšanas un jūras pielietojumu jomā ļāva mums laicīgi izstrādāt ekonomiski izdevīgu risinājumu Tesoro rūpnīcai. Komanda uzstādīja vairāk kā 2100 metrus (7 000 pēdas) pašregulējoša apsildes kabeļa un 40 vadības ķēdes. Raychem XTV pašregulējošs apsildes līnijas kabelis tika izmantots visos cauruļvados, minimizējot uzstādīšanas izmaksas un nodrošinot atbilstību uzturamās temperatūras prasībām.
Papildu tam, Raychem 920 vadības un uzraudzības paneļi tika apvienoti ar transformatoriem un enerģijas sadales paneļiem atsevišķā mezglā, samazinot uzstādīšanas laiku un izmaksas.

Priekšrocības

Montāžas darbi tika pabeigti 2007. gada oktobrī saskaņā ar stingriem drošības standartiem, rezultātā projekts izrādījās par 100 procentiem drošs. Jaunas līniju apsildes sistēmas veiksmīga uzstādīšana ļāva Tesoro naftas pārstrādes rūpnīcai bez problēmām sūknēt jēlnaftu no Amorco Wharf sūkņu stacijas uzglabāšanas rezervuāros. Tesoro saņēma arī Pentair Thermal Management uzņēmuma Warm Pipe Warranty (Siltas caurules garantiju), kas garantē montāžas kvalitāti.

Pieredze apsildes līniju sistēmu jomā palīdzēja nodrošināt jēlnaftas plūsmu Kalifornijas naftas pārstrādes rūpnīcā
Galvenie izaicinājumi

Tesoro naftas pārstrādes rūpnīcā (Martinez, CA) bija jāierīko apsildes līnijas tās sūkņu stacijā un transportēšanas līnijās, nodrošinot jēlas naftas plūsmu no izkraušanas piestātnes līdz uzglabāšanas rezervuāriem. Apsildes līniju detalizēti tehniskie rasējumi nebija pieejami un projektu sarežģīja vārstu cauruļvada komplicētā konfigurācija sūkņu stacijā. Pasūtītājs noteica precīzu termiņu un sazinājās ar Pentair Thermal Management.

Risinājums

Lielas cauruļu izmēru dažādības dēļ, liela un maza izmēra vārstu bloku daudzuma dēļ, kā arī stingru prasību pret uzturamo temperatūru dēļ apsildes līnijas projektā bija jāizmanto nestandarta risinājumi, lai apmierinātu pasūtītāja prasības. Pentair Thermal Management speciālisti apmeklēja naftas pārstrādes rūpnīcu un, izmērot caurules, veica apsildes līnijas sistēmas projektēšanu uz vietas. Strādājot kopā ar rūpnīcas darbiniekiem, viņi noteica enerģijas sadales sistēmas pieslēguma punktus, kas nepieciešami vadībai un uzraudzībai, kā arī izstrādāja ieteikumus apsildes līnijas kabelim.

Izstrādājumi

Mūsu pieredze jēlas naftas transportēšanas jomā ļāva mums laicīgi izstrādāt ekonomiski izdevīgu risinājumu Tesoro rūpnīcai. Raychem XTV pašregulējošs apsildes līnijas kabelis tika izmantots visos cauruļvados, minimizējot uzstādīšanas izmaksas un nodrošinot atbilstību uzturamās temperatūras prasībām.  Raychem 920 vadības un uzraudzības paneļi tika apvienoti ar transformatoriem un enerģijas sadales sistēmu atsevišķā mezglā, samazinot uzstādīšanas laiku un izmaksas.

Priekšrocības

Montāžas darbi tika veikti saskaņā ar Tracer drošības standartiem, rezultātā projekts izrādījās 100% drošs. Tesoro rūpnīca ieguva ne tikai kvalitatīvi pieredzējušo speciālistu uzstādītu apsildes līnijas sistēmu, bet arī siltu cauruļu garantiju, kas apliecina uzstādītās līnijas kvalitāti. Pieredze, radošums un elastīgums bija galvenie veiksmes faktori šajā projektā priekš Tesoro rūpnīcas. Ļaujiet šiem raksturojumiem un īpašībām strādāt jūsu labā jūsu nākamajā projektā.

Raychem bija pirmie, kas apvienoja temperatūras un mitruma devēju
Galvenie izaicinājumi

1986. gada vasarā, 300 m kabeļu sniega kausēšanai teknēs tika uzstādīts CKW Ruopigen (Šveice) ēkā. Pasūtītāja prasība bija ne tikai nodrošināt sniega kausēšanu uz jumta, bet arī precīzi aprēķināt sistēmas ekspluatācijas izmaksas.

Risinājums

Montāža tika sadalīta divās sistēmās, katrai bija sava vadības metode. Vienā sistēmā tika izmantoti tikai temperatūras devēji, bet otrā tika izmantoti gan temperatūras, gan mitruma devēji. Četru mēnešu laikā tika reģistrēta temperatūra un enerģijas patēriņš.

Izstrādājumi

GM-2X sniega kausēšanas kabelis

Priekšrocības

Elektrības patēriņš samazinājās par 78%, ja sistēma izmantoja gan temperatūras, gan mitruma devējus, salīdzinājumā ar sistēmu, kurā tika izmantoti tikai temperatūras devēji.

TraceTek atklāj 'pilināšanu' un 'sūces' kuras SCADA sistēmas var nepamanīt
Galvenie izaicinājumi

Spiediens no regulējošo iestāžu puses un rūpes par apkārtējo vidi lika operatoriem pievērst lielāku uzmanību noplūžu atklāšanai zonās ar paaugstinātu risku. Nelielas noplūdes var palikt nepamanītas, jo tradicionālas SCADA tipa CPM sistēmas nav spējīgas atklāt nelielas noplūdes, kas nesasniedz plūsmas intensitātes 0,5%. Tas var būt ļoti bīstami, jo nelielu noplūžu dēļ var rasties nopietnas problēmas.

Risinājums

Noplūžu atklāšanas sistēmu var uzstādīt cauruļvados, kuru garums sasniedz vairākus kilometrus, tā ir spējīga atklāt un precīzi norādīt sūci ar viena metra precizitāti abos virzienos.

Izstrādājumi

Pentair Thermal Management piedāvā TraceTek TT5000 kabeli ar naftas un degvielas devējiem, kas atklāj šķidras ogļūdeņražu degvielas, nereaģējot uz ūdeni.

Priekšrocības

TraceTek TT5000 atrodas PVH kanālā un ir ierakta tajā pašā tranšejā, kurā izvietots cauruļvads, nodrošinot, ka tā ir aizsargāta un atrodas drošībā. Sistēma aizsarga pat no mazāko sūču radītajiem cauruļvada un apkārtējas zonas bojājumiem, nodrošinot ātru atklāšanu un ziņošanu par sūces izvietojumu.

TraceTek atklāšanas sistēma nodrošina agrīnu brīdināšanu par ūdens noplūdēm
Galvenie izaicinājumi

Lielu muzeju ekspozīcijās parasti ir tikai daļa no pieejamiem eksponātiem, bet pārējie eksponāti paliek arhīvos. Korejas Nacionālajā muzejā tie glabājas 20 pagrābos, kas aizsargāti no ugunsgrēkiem un zagļiem. Vislielākā potenciāla bīstamība ir saistīta ar ūdens ieplūdi, kas var sabojāt nenovērtējamas krājumus, dažus 1500 gadu vecus, uzglabāšanas telpās. Ūdens var ieplūst no ūdensvada sistēmām vai caur konstrukcijas sienām vai iesūkties caur pamatiem.

Risinājums

Muzejam bija nepieciešama ierīce, kas būtu spējīga ātri atklāt ūdens noplūdi, lai operators varētu rīkoties pirms vērtīgi krājumi nav neatgriezeniski bojāti.

Izstrādājumi

Pentair Thermal Management uzņēmuma speciālisti uzstādīja TraceTek ūdens noplūžu atklāšanas sistēmu. Šīs sistēmas pamatā ir TT1000 kabelis ar ūdens devējiem, kas ātri reaģē uz ūdens klātbūtni un ieslēdz trauksmes signālu. To atbalsta devēju interfeisa moduļi un attāls vadības panelis, kas brīdina ēkas pārvaldnieka darbiniekus drošības dienesta birojā un centrālajā dispečeru telpā.

Priekšrocības

TraceTek sistēma ļauj ēkas pārvaldniekiem nepārtraukti un individuāli uzraudzīt visus arhīva 20 pagrabus un sekot ūdens klātbūtnei kritiskās zonās. Pateicoties tam noplūdi var ātri atklāt un novērst, pirms ir par vēlu.

TraceTek ātrdarbīgie degvielas devēji savlaicīgi brīdina avārijas dienestus
Galvenie izaicinājumi

Naftas pārstrādes rūpnīca Francijā meklēja efektīvu ogļūdeņražu noplūžu sistēmu saviem degvielas uzglabāšanas rezervuāriem, kas nekavējoties brīdinātu operatorus un nodrošinātu noplūdes novēršanu. Ogļūdeņraži noplūde rada nopietnus draudus, ja tās nav laicīgi atklātas.

Risinājums

Pentair Thermal Management nolēma, ka rūpnīcai ir nepieciešama ātrdarbīga hiperaktīva ierīce, kas būtu spējīga atklāt ogļūdeņražu noplūdi un nereaģētu ar ūdeni. Nafta parasti paliek lietus ūdens virsmā. Devēji, kas spējīgi ātri atklāt sūces, ļauj aizvērt drenāžas vārstus pirms degviela iekļūst lietus ūdens apakšzemes vai virszemes kanalizācijas sistēmā

Izstrādājumi

Pentair Thermal Management iesaka savus TraceTek FFS (ātrdarbīgi degvielas devēji): tās ir ātrdarbīgas zondes, kas paredzētas ogļūdeņražu degvielas sūču atklāšanai, pat viena milimetra lielus.

Priekšrocības

Ierīces devēji ieslēdz trauksmes signālu dažu sekunžu laikā pēc pirmā kontakta. Zondes atgriežas sākumstāvoklī, kad kontakts ar naftu ir novērsts un degvielas paliekas ir notīrītas, kas atvieglo to atkārtotu izmantošanu.

TraceTek kabeļi ar devējiem atklāj sūces un precīzi nosaka to izvietojumu hidrantu degvielas uzpildes sistēmās.
Galvenie izaicinājumi

Arvien vairāk lidostu izmanto hidrantu degvielas uzpildes sistēmas ar apakšzemes degvielas līnijām. Degvielas līnijas ir izvietotas zem biezām lidostu skrejceļu, lidmašīnu pārvietošanas ceļu un lidmašīnu stāvvietu betona virsmām. Ja sūce nav laicīgi atklāta un tās izvietojums nav precīzi noteikts, šīs sistēmas var radīt nopietnas sekas videi, drošībai, kā arī palielināt remontdarbu izmaksas.

Risinājums

Pentair Thermal Management noteica, ka lidostai ir nepieciešama ekonomiski izdevīga noplūžu atklāšanas un uzraudzības sistēma, kas ļauj precīzi atklāt degvielas sūces.

Izstrādājumi

Pentair Thermal Management uzstādīja TraceTek noplūžu atklāšanas un uzraudzības sistēmu un TT5000 kabeli ar devējiem, kas satur ogļūdeņražu tīrīšanas materiālu. Tas ir paredzēts uzstādīšanai PVH kanālā grāvja zemes pildījumā degvielas cauruļu likšanas laikā.

Priekšrocības

Ja notiek ogļūdeņražu noplūde, kabelis nosaka šķidras degvielas klātbūtni un tas tiek nodots cauruļvadā ar kapilāro darbību. Tas izraisa trauksmes signāla ieslēgšanu TraceTek uzraudzības sistēmā, kas norādīts sūces izvietojumu ar viena metra precizitāti visos virzienos. Paneļi (piekļuves atveres) un savienotāji ļauj detalizēti pārbaudīt sistēmu. TraceTek sistēma ātri atklāj noplūdes un brīdina inženierus par precīzu noplūdes izvietojumu, ļaujot izvairīties no līnijas izrakšanas, kas aizņem daudz laika.

TraceTek sistēma ātri atklāj degvielas noplūdi un brīdina operatorus par tās izvietojumu
Galvenie izaicinājumi

Oslo-Airport.jpgOslo lidosta vadība saprata, ka sūce apakšzemes hidranta degvielas sistēmas caurulē var radīt nopietnas sekas videi, drošībai, kā arī izmaksas, jo ir nepieciešams daudz laika, lai tiktu pie sūces avota zem betona slāņa.

Risinājums

Oslo lidostas degvielas sistēmas projektētāji meklēja risinājumu, kas ļautu samazināt drošības un vides riskus un nodrošinātu pilnvērtīgāku sūču uzraudzības risinājumu, nekā periodiskas hidrostatiskas spiediena pārbaudes. Projektētājiem bija nepieciešama sistēma, kas spētu nekavējoties atklāt sūci un norādīt tās izvietojumu operatoriem, ļaujot viņiem ātri ierobežot naftas noplūdes radītās sekas.

Izstrādājumi

Pentair Thermal Management uzņēmuma uz kabeļiem balstīta TraceTek sistēma nepārtraukti uzrauga cauruli, brīdinot operatorus par atklātajām sūcēm, norādot to izvietojumu ar viena metra precizitāti visos virzienos.  Sistēma ir aprīkota ar TT5000 kabeļiem ar devējiem ar ogļūdeņražu notīrīšanas materiālu, kas ir uzstādīts zemes pildījumā 42 milimetru gofrētajā PVH kanālā degvielas cauruļu likšanas laikā.

Priekšrocība

The TraceTek sistēma ātri reaģē uz ogļūdeņražu noplūdi. Šķidras degvielas klātbūtni nosaka kabelis, un tas tiek virzīts kanālā, izmantojot kapilāro darbību, kā arī TraceTek uzraudzības sistēmai tiek nosūtīts trauksmes signāls.

TraceTek sistēmas nodrošina agrīnu brīdināšanu par naftas noplūdēm augsnē
Galvenie izaicinājumi

Coast Oil Co., viens no ASV lielākajiem benzīna, degvielas un smērvielu izplatītājiem, gribēja rast risinājumu, kas ļautu izvairīties no gruntsūdeņu piesārņojuma Sanhose rezervuāru parkā un pārsniegtu standarta raksturojumus, kurus noteica Reģionālā ūdens kvalitātes kontroles komisija.

Risinājums

Rūpnīca ietver 12 kompakti izvietotus maza diametra rezervuārus, tiem bija nepieciešama efektīva noplūžu atklāšanas sistēma, kas uzraudzītu augsni zem rezervuāriem, netraucējot komerciālai darbībai. Rasts risinājums bija pilnīga uzraudzības sistēma, kas atklāj sūces un ziņo par tām. Strādājot ierobežotā telpā, inženieri izmantoja nelielu pielāgojamu urbjmašīnu.

Izstrādājumi

Pentair Thermal Management speciālisti ieteica savu TraceTek noplūžu atklāšanas sistēmu ar TT5000 kabeļiem ar devējiem, kas satur ogļūdeņražu tīrīšanas materiālu.

Priekšrocības

Zem degvielas rezervuāriem PVH kanālos uzstādītā sistēma ātri atklāj degvielas noplūdes un aktivizē trauksmes signālu. Visa izlijusī degviela tiek savākta caurulē ar kapilāro darbību un tiek absorbēta kabeļa apvalkā.

Urbuma apsildes risinājumi smagai/ļoti smagai naftai
Galvenie izaicinājumi

 Heavy-Oil-Venezuela.jpgViena no pasaules lielākajām bitumena un smagas naftas atradnēm atrodas Orinoko smagas naftas jostā Venecuēlā. Tiek prognozēts, ka naftas krājumu apjoms šajā vietā pārsniedz 270 miljardus barelu. Šīs atradnes satur smagu un ļoti smagu naftu ar API diapazonā no 16 līdz 8 API ar augstu viskozitāti, kas ierobežo jēlnaftas mobilitāti. Šķīdinātāju izmantošana ir kļuvusi par standarta risinājumu naftas pārvietošanai, kas paaugstina ekspluatācijas izmaksas, kas saistītas ne tikai ar naftas ieguvi, bet arī ar tās apstrādi (atdalīšanu). 2008. gadā uzņēmums Pentair Thermal Management piegādāja un uzstādīja PetroTrace urbuma apsildes sistēmu, kas bija paredzēta izmantošanai Orinoko smagas naftas jostā, palīdzot naftas ieguvē.

Risinājums

Uzņēmums Pentair Thermal Management izprojektēja PetroTrace urbuma apsildes sistēmu ar minerālizolāciju (MI) speciāli šai dziļajai atradnei, ar horizontālu urbumu, kas padod siltumu dziļurbumā, samazinot ļoti smagas naftas viskozitāti.

Izveidotā PetroTrace Downhole urbuma apsildes sistēma nodrošināja 65 kW jaudu 914 m (3 000 pēdu) garajā 7 collu ieliktnī ar spraugām. Sildītājs tika izprojektēts tādā veidā, ka vairāk siltuma tiek padots tuvāk dziļurbuma dibenam, kur tas ir visvairāk nepieciešams. Sildītāja konfigurācija ietver trīs apsildes sekcijas, pie kam zemāks jaudas blīvums ir tuvāk progresīvajam dobuma sūknim (PCP). Sildītājs tika uzstādīts ieliktņa ar spraugām horizontālajā sekcijā, piestiprinot to 2-3/8 collu atbalsta caurules ārpusē.

Piegādātā sistēma iekļauj vadības paneli, kas atvieglo ekspluatāciju, kā arī temperatūras un strāvas uzraudzību.

Izstrādājumi

Šajā plūsmas nodrošināšanas projektā izmantoja tādus produktus kā Pyrotenax apsildes kabelis ar minerālizolāciju (MI) dziļurbuma apsildei un Raychem vadības paneļus.

Priekšrocības

Apsildes sistēma būtiski samazināja naftas viskozitāti, palielinot ieliktņa temperatūru par apmēram 50°F (10°C) mazāk kā 24 stundās. Rezultātā naftas ieguve palielinājās par 65% no 340 BOPD līdz 560 BOPD.

Urbuma apsildes sistēma palielināja ražīgumu Kalifornijas izsīkušajos urbumos
Galvenie izaicinājumi

Petro-Trace-Bakersfield.jpgDaži no lielākajiem smagas naftas krājumiem kontinentālajā ASV teritorijā atrodas Kalifornijas Centrālās ielejas naftas atradnēs, uz ziemeļiem no Losandželosas. Tiek prognozēts, ka šīm atradnēm ir 40 miljardu barelu rezerve, kas galvenokārt sastāv no smagas jēlnaftas, apmēram no 13 līdz 9 API, kas atrodas nelielā dziļumā, kas nepārsniedz 701 m (2 300 pēdas). Uzņēmums Pentair Thermal Management piegādā PetroTrace apsildes sistēmas naftas ieguves kompānijām šajā reģionā kopš 2005. gada.

Risinājums

Uzņēmums Pentair Thermal Management izprojektēja PetroTrace urbuma apsildes sistēmu ar minerālizolāciju (MI) šiem dziļurbumiem ar zemu plūsmas ātrumu, kas nodrošina urbumu dibenu apsildi un uzlabo naftas kustīgumu pie urbuma kanāla, ļaujot paaugstināt ražīgumu.

Piegādātā PetroTrace urbuma apsildes sistēma nodrošināja 27 kW enerģijas padevi produktīvajā zonā pie 600 V sprieguma. Urbuma sildītāji tika piestiprināti pie caurules galeņa zem sūkņa ar vairākām MI kabeļa kārtām, kas nodrošināja 300 W/pēda jaudas blīvumu.

Piegādātā sistēma iekļauj vadības paneli, kas atvieglo ekspluatāciju, kā arī temperatūras un strāvas uzraudzību. Lai ļautu pasūtītājam apstiprināt mērķa temperatūras vērtības visā apsildāmās sekcijas garumā, tika uzstādīti vairāki termopāri, kas nodrošināja temperatūras mērīšanu.

Izstrādājumi

Šajā plūsmas nodrošināšanas projektā izmantoja tādus produktus kā Pyrotenax apsildes kabelis ar minerālizolāciju (MI) dziļurbuma apsildei un Raychem urbuma dibena apsildes (BHH) vadības paneļus.

Priekšrocības

Ražīgums palielinājās no 3 BOPD līdz vairāk kā 20 BOPD, kas nodrošināja investīciju atmaksu mazāk kā četru mēnešu laikā.

Uzņēmums Pentair Thermal Management izveido viena avota apsildes vadības sistēmu biodīzeļa terminālim Kanādā
Galvenie izaicinājumi

Biodiesal-Canada-tank.jpgLiela globāla naftas un gāzes kompānija nolēma paplašināt savu biodīzeļa termināli Vinipegā, Manitobā, kas ļautu viņiem glabāt B100, tīro biodīzeli. Sakarā ar to, ka biodīzelim ir augstāka želatinizācijas temperatūra, neka parastajam dīzelim, tas prasa precīzāku temperatūras uzturēšanu.

Risinājums

Uzņēmums Pentair Thermal Management izveidoja pilnīgi gatavu apsildes vadības sistēmu (HMS) "līdz atslēgai" cauruļvadiem, kā arī ierīkoja apsildes līniju un nodrošināja rezervuāra izolāciju. Projektu vadība tika veikta no Kitchener Services biroja Kanādā un viņi izmantoja Hjūstonas un Edmontona servisa centru resursus un pieredzi projekta pabeigšanai norunātajos termiņos.

Izstrādājumi

Projekts ietvēra detalizētu apsildes līnijas konstruēšanu un B100 rezervuāra izolāciju. Tika izmantots Raychem XTV apsildes kabelis pateicoties tam, kas tas atvieglo projektēšanu un ļauj uzturēt precīzu temperatūru. Savukārt, rezervuāra izolācijai tika izmantota Tracer Trac-Loc – rezervuāru izolācijas sistēma ar vertikālām ielokotām šuvēm.

Risinājums

Visaptveroša konstrukciju tika integrēta ar klientu norunātajos termiņos un tā nodrošināja nepieciešamo precizitāti.

Uzņēmums Pentair Thermal Management uzstāda apsildes risinājumus Rolex Londonas birojā
Galvenie izaicinājumi

Uzņēmums Pentair Thermal Management tika piesaistīts, lai uzstādītu dažādus kompānijas apsildes risinājumus jaunajā Rolex birojā Londonā, Anglijā. Rolex gribēja pārveidot esošo apsildes sistēmu par vienkāršāku un lētāku sistēmu ar vienu cauruli, kas ir vieglāka ekspluatācijā.

Risinājums

Pentair Thermal Management ierīkoja karsta ūdens sistēmu, izmantojot Raychem HWAT vienas caurules karsta ūdens temperatūras uzturēšanas sistēmu.

Izstrādājumi

Uzņēmums Pentair Thermal Management uzstādīja vairāk kā 400 metrus kabeļa, kas nodrošināja karsta ūdens padevi visiem patērētājiem, 600 metrus WinterGard kabeļa cauruļu aizsardzībai pret sasalšanu, kā arī RayClic savienošanas ierīces auksta ūdens līniju aizsardzībai pret sasalšanu.

Papildus tam, grīda ar burvīgām flīzēm pie foajē ieejas sagaida viesus ar patīkamu siltumu, ko nodrošina Raychem grīdas apsildes sistēmas, kurās ir uzstādīts apmēram 50 kvadrātmetri T2QuickNet.

Priekšrocības

Cauruļvada izmēra samazināšana atstāja vairāk vietas vienai caurulei un izolācijai, tāpēc efektivitātes paaugstināšanai tagad var izmantot biezāku sistēmas izolāciju. Kopējais enerģijas ietaupījums pateicoties šim projektam ir prognozēts apmēram 50-60 procentu līmenī. Pat neskatoties uz augstākām izmaksām par elektrību, faktiskais klienta ietaupījums ir paredzēts 5-15 procentu līmenī.

Raychem sistēmu projektēšanu, piegādi un uzstādīšanu uzņēmās Jointing Technologies, kas ir Pentair Thermal Management izplatītājs un partneris, kura galvenais birojs atrodas Anglijas dienvidaustrumos. Projekts tika pabeigts 2010. gada oktobrī.

Uzņēmums Pentair Thermal Management uzstāda grīdas apsildes sistēmu viesnīcā Syon Park Waldorf Astoria
Galvenie izaicinājumi

Nesen uzcelta viesnīca Syon Park Waldorf Astoria Hotel, kas atrodas pie Londonas, lūdza Pentair Thermal Management izstrādāt grīdas apsildes risinājumus savam 5 zvaigžņu, 13 000 kvadrātmetru plašam kompleksam. Viesnīca atrodas Nortumberlendas grāfa muižas teritorijā un vairāk kā 400 gadus tā bijusi grāfa ģimenes dzimtmājas.

Risinājums

TTC uzstādīja viesnīcā Raychem Quicknet-160 grīdas apsildes paklājus, nodrošinot siltumu zem augstvērtīgiem marmora un kaļķakmens grīdas segumiem. TTC uzstādīja arī Raychem grīdas apsildes sistēmas viesnīcas luksusa spa kompleksā.

Izstrādājumi

Raychem sistēmas, kas tiek centralizēti vadītas no viesnīcas ēkas vadības sistēmas, kas ieslēdz grīdas apsildi, kad numurā ir viesi. No 151 viesu vannas istabām, 124 ir aprīkotas ar šo tehnoloģiju.

Priekšrocības

Galvenajā spa zonā ir izvietoti 350 kvadrātmetri T2QuickNet apsildes paklāju, kas ir izolēti, izmantojot Raychem Isolecta izolācijas plāksnes, samazinot siltumzudumus un paaugstinot energoefektivitāti apmēram par 20 procentiem. 

Projekts tika pabeigts 2010. gada oktobrī un pirmie viesi viesnīcā tiek gaidīti 2011. gada sākumā.

Connection and Protection