nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

„Pentair Thermal Management“ keičia pavadinimą į „nVent“
- naujos galimybės įkvėps naujovėms

Jūsų žinomi prekių ženklai „RAYCHEM“, „TRACER“, „NUHEAT“, „PYROTENAX“ ir „TraceTek“ dabar tapo „nVent Thermal Management“ dalimi.

Nauja įmonės svetainė dar kuriama ir bus pristatyta 2019 m. sausio mėn. Kol kas jums informaciją pateiksime dabartinėje svetainėje.

Daugiau informacijos apie „nVent“:
Atsisiųskite spaudos pranešimą
Apsilankykite nVent.com
(kol kas tik anglų k.)

Brannklassifiserte og spesialtilpassede kabler

Smart Pyro MI risinājumi

Pyro MI izturīga vadojuma kabelis nodrošina sistēmas bezatteices darbu kritiskos lietojumos, garantējot ēku ugunsdrošībuFire-Rated-Commercial.jpg

Kāpēc ēku projektētāji un ugunsdrošības speciālisti izvēlas Pyro ugunsdrošos kabeļus?

- Īstie "ugunsizdzīvošanas" raksturojumi - kabeļi nedeg ugunī
- Kompakts: kopējais Pyro kabeļu ar minerālizolāciju diametrs ir daudz mazāks, nekā alternatīvām versijām ar polimērizolāciju, ļaujot ietaupīt vietu
- Ļoti laba elektriskā ekranēšana. Vara apvalks apkārt serdeņa vadītājiem nodrošina visaugstāko aizsardzību pret elektromagnētiskajiem traucējumiem, kā arī uzlabo elektromagnētisko saderību (EMC), ļaujot uzstādīt kabeļus minimālā attālumā no citiem kabeļiem.

Ugunsdrošu kabeļu risinājumi, kas atbilst standartu prasībām

nVent PYROTENAX MI kabeļi atbilst visiem darba raksturojumu prasībām, kas attiecas uz kritisko sistēmu ekspluatācijas drošību un ugunsdrošību, ka arī ugunsgrēka trauksmes sistēmām. Pyro MI ir visdrošākais risinājums visa veida lietojumiem, kas nodrošina pilnīgu prāta mieru.


Saistīti produkti

Connection and Protection