Frostbeskyttelse for rør

Apsildes līniju sistēma cauruļu aizsardzībai pret sasalšanu

nVent RAYCHEM apsildes kabeļu sistēmas cauruļu aizsardzībai pret sasalšanu ļauj izvairīties no cauruļu sasalšanas. Sals var izraisīt cauruļu saplīšanu, bojājot cauruļvadu un īpašumus ūdens noplūdes dēļ. RAYCHEM pašregulējošas sistēmas aizsardzībai pret sasalšanu ļauj novērst šo ziemas risku. Frost-Protection-For-Pipes.jpg

Ļoti aukstā laikā ar siltumizolāciju vien nepietiek cauruļu pilnvērtīgai aizsardzībai pret sasalšanu. Turklāt, zema temperatūra var izraisīt degvielas līniju aizsērējumu. RAYCHEM sistēmas aizsardzībai pret sasalšanu ļauj aizsargāt ūdensvadus, ugunsdzēšamas caurules, irigācijas sistēmas un degvielas līnijas no sasalšanas ziemas apstākļos.

RAYCHEM pašregulējošu kabeļu priekšrocības:

- Cauruļvads paliek nebojāts pat ļoti zemā temperatūrā.
- Tiek optimizēts enerģijas patēriņš pateicoties pašregulējošo kabeļu tehnoloģijai. hipersaite uz lapu ar informāciju par pašregulējošiem kabeļiem.>
- Aizsargsistēmas viedā vadība ar inovatīviem temperatūras kontrolieriem.
- Izturīgas, ilgmūžīgas savienošanas ierīces, RayClic vai augstas kvalitātes termiski sarūkoši savienotāji.

guttersystem.jpg

nVent RAYCHEM sistēma cauruļu aizsardzībai pret sasalšanu

Iemesli, kāpēc ir jāizmanto RAYCHEM sistēmas aizsardzībai pret sasalšanu

Vienkārša projektēšana un plaša formātu izvēle jebkurām uzstādīšanas vietas prasībām

Cauruļu sistēmas aizsardzībai pret sasalšanu ir viegli projektējamas, izmantojot ērtu TraceCalc.Net konstruēšanas rīku. Tas sagatavo materiālu sarakstu, produkta un elektrisko shēmu. Arī montāžai tiek piedāvāts pilns risinājumu klāsts:

- FlexiClic modulārie pašregulējošie risinājumi apvieno dažāda garuma RAYCHEM modulāros apsildes kabeļus ar izolācijas materiāliem un viediem vadības blokiem

- FrostGuard pašregulējošie komplekti ar rūpnīcā veiktu galapstrādi ar spraudni un aukstu kabeli

- WinterGard / FS pašregulējošs kabelis uz spoles, kuru uz vietas var sagriezt nepieciešamos garumos

- RayClic savienošanas ierīces

Samaziniet enerģijas patēriņu par līdz pat 80%

Pašregulējošie apsildes kabeļi regulē savu izejas jaudu atbilstoši vides temperatūrai. Kopā ar RAYSTAT-ECO-10 vadības bloku, RAYCHEM pašregulējošie apsildes kabeļi veido energoefektīvu sistēmu aizsardzībai pret sasalšanu. RAYSTAT-ECO vadības bloks izmanto proporcionālās vadības ar vides devēju (PASC) tehnoloģiju, lai aprēķinātu sistēmas optimālo nepieciešamo siltumenerģiju.

Aprēķiniet, cik enerģijas jūs varat ietaupīt, izmantojot pareizu vadības bloku un cik ātri jūsu ieguldījums atmaksāsies, izmantojot enerģijas patēriņa kalkulatoru.

Sagriešana uz vietas – saīsiniet montāžas laiku

RAYCHEM pašregulējošo apsildes kabeli var sagriezt vajadzīgajos garumos uz vietas. RayClic savienojumu sistēma ļauj samazināt montāžas laiku par 80%: pietiek ievietojot kabeli bez izolācijas modulī un pievilkt divas skrūves.

Pašregulējošā apsildes kabeļa tehnoloģija

Visu nVent RAYCHEM apsildes kabeļu pamatā ir intelektuālais pašregulējošais serdenis. RAYCHEM kabeļi var pārklāties pie vārstiem, krāniem vai izsmidzinātājiem, neradot pārkaršanas risku. Turklāt, viedais kontrolieris ļauj ievērojami ietaupīt:

Self-Regulating

Proporcionāla vadība ar vides stāvokļa nolasīšanu (PASC)

PASC ir sarežģīts algoritms, kas izveidots ar mērķi optimizēt kontroliera darba ciklu, balstoties uz vides temperatūru un temperatūras izmaiņu.

  • • Parasts termostats ar vides devēju ieslēdz apsildes kabeli uz 100%, sasniedzot iestatīto temperatūru (parasti +5°C), savukārt, PASC algoritms novērtē vides temperatūru un temperatūras izmaiņas ātrumu, lai novērtētu optimālo enerģiju, kas nepieciešama efektīva darba cikla nodrošināšanai.

Rezultāts ir tāds, ka iesl./izsl. tipa vides devējs tiek ieslēgts uz 100% visu to laiku, kamēr temperatūra ir mazāka par iestatīto vērtību, bet uz PASC balstīta vadība ieslēdz sistēmu tikai uz īsu laiku, kas nodrošina ievērojamu ietaupījumu, tai pašā laikā nodrošinot aizsardzību pret sasalšanu.

Cauruļu aizsardzības pret sasalšanu gadījumu izpētes

Galvenie izaicinājumi

Jauna čempionātu prasībām atbilstoša stadiona ar 60 000 sēdvietām projektēšana Ziemeļlondonā Arsenal futbola klubam. Stadiona projektētājiem tika izvirzīta prasība par energoefektīvas sistēmas aizsardzībai pret sasalšanu ierīkošanu ārējām aukstā ūdens caurulēm, ēdināšanas punktiem un ugunsdzēšanas sistēmas smidzinātājiem. Šis bezkompromisa projekts prasīja vislabākos risinājumus, it īpaši ēkas apkalpošanas ziņā. Risinājums tika meklēts sadarbībā ar mehānikas un elektrības konsultantiem no Buro Happold, projektējot drošu sistēmu, kas papildinātu tik prestižu stadionu un kuru būtu viegli uzstādīt, ņemot vērā kopējo sistēmu garumu, kas ir jāaizsargā pret sasalšanu. Mūs palūdza piedāvāt risinājumu, kas nodrošinātu būtisku enerģijas taupīšanu visam projektam, ko nVent RAYCHEM pašregulējoši kabeļi apmierināja ar uzviju.

Risinājums

Konsultantiem un īpašniekiem bija jāpārliecinās, ka viņi iegūst drošu sistēmu aizsardzībai pret sasalšanu, un ka nākotnē nebūs problēmu, it īpaši spēļu laikā, kad sekas var būt katastrofālas! Izmantojot RayClic savienojumus, izdevās garantēt drošus savienojumus, kā arī ātru uzstādīšanu, pateicoties termiski sarūkošas tehnoloģijas izmantošanai. RAYSTAT-ECO-10 kontrolieri ļāva viņiem ieslēgt apsildes kabeļus tikai tad, kad tas ir absolūti nepieciešams, nodrošinot būtisku enerģijas taupīšanu.

Izstrādājumi

Apsildes kabeļi aizsardzībai pret sasalšanu FS-A/B/C-2X: 5,5 KM

RAYSTAT-ECO-10 vadības bloki: 10

Priekšrocības

Pateicoties proporcionālas vadības ar vides stāvokļa nolasīšanu (PASC) algoritmam RAYSTAT-ECO-10 vadības blokā, caurules aizsardzības pret sasalšanu sistēmas priekšrocība ir vairāk kā 50% enerģijas taupīšana, salīdzinot ar standarta vadības sistēmām ar vides devējiem.

Saistīti produkti

Connection and Protection