Snøsmeltende tak og renne

nVent RAYCHEM sniega kausēšanas sistēmas nodrošina ūdens plūsmu teknēs un drenāžas caurulēs. Kāpēc jums ir nepieciešama sniega kausēšanas sistēma?

 • Ledus kušana un atkārtota sasaldēšana var sabojāt jumtus un teknes.
 • Smagas lāstekas var nokrist un radīt ievainojumus.
 • Stāvošs ūdens var iztecēt cauri iekšējām sienām un nokļūt uz mājokļa aprīkojuma.

Roof-Commercial.jpg RAYCHEM pašregulējošas sniega kausēšanas sistēmas nodrošina sniega un ledus kausēšanu, ļaujot ūdenim droši plūst no jumta pa teknēm uz drenāžas cauruli.

RAYCHEM sistēmas ir piemērotas un ir nepieciešamas visa veida ēkām, tai skaitā dzīvojamām un komerciālām ēkām, sabiedriskām un vēsturiskām ēkām.

Šo sistēmu var izmantot:

 • teknēm
 • drenāžas caurulēm
 • kritiskām jumtu malām
 • sifona drenāžas sistēmām uz plakaniem jumtiem
Kā darbojas sniega kausēšanas sistēma?
 1. Devēji nosaka gan zemu temperatūru, gan mitrumu.
 2. Vadības bloks ieslēdz sistēmu.
 3. Pašregulējošs apsildes kabelis sāks kausēt sniegu un radīs plūsmu teknē vai uz jumta. Rezultātā tas nodrošina nepārtrauktu ūdens plūsmu drenāžas sistēmā un ļauj novērst ledus vai sniega uzkrāšanos vai lāsteku veidošanos.
 4. Gaisa temperatūrai paaugstinoties virs iestatītai vērtībai vai mitrumam nolaižoties zem iestatītās vērtības, sistēma izslēdzas.

guttersystem.jpg

Četri iemesli, kāpēc ir jāizvēlas nVent RAYCHEM sistēma

1. Viedie pašregulējošie apsildes kabeļi taupa enerģiju

Parastie kabeļi padod pastāvīgu jaudu, neatkarīgi no temperatūras. Pašregulējošie apsildes kabeļi automātiski palielina izejas siltumenerģiju ledainā ūdenī un samazina izejas siltumu sausā gaisā.

2. Montāža ir droša un praktiska

RAYCHEM pašregulējošiem kabeļiem jumta aizsardzībai no ledus ir UV izturīgs, modificēta poliolefīna ārējais apvalks, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku - jebkuros laika apstākļos. Viegli uzstādāma jumta sildoša lente ir pieejama jumtu aizsardzībai pret ledus. Kabeli un lenti var sagriezt vajadzīgos garumos un izvietot ar nelielu atstarpi, neradot pārkaršanas vai izdegšanas risku.

3. Samaziniet montāžas laiku pateicoties ātrdarbīgo savienojumu sistēmai

Atvieglo barošanas vadu pievienošanu un T veida savienojumu veidošanu. RayClic savienojumu sistēma samazina montāžas laiku par 80% - pietiek ievietot kabeli bez izolācijas modulī un pievilkt divas skrūves.

4. Zemākas ekspluatācijas izmaksas

RAYCHEM sistēmas ieslēdzas tikai tad, kad EMDR-10 vadības bloka devēji uzrāda zemu temperatūru un mitrumu, samazinot enerģijas patēriņu un izmaksas. Kamēr mitruma nav, sniega arī nav. Apsildes kabelis tiek izslēgts, kad gaisa temperatūra ir ļoti zema (sniegs nekūst) vai, kad tā kļūst augstāka par iestatīto vērtību vai, ja nav mitruma.

Kā šī sistēma darbojas?
 1. Devēji konstatē gan zemu temperatūru, gan mitrumu
 2. Vadības bloks ieslēdz sistēmu
 3. Apsildes kabelis sāk kausēt sniegu, radot plūsmu teknē vai uz jumta. Tas nodrošina nepārtrauktu ūdens plūsmu drenāžas sistēmā un ļauj novērst ledus vai sniega uzkrāšanos vai lāsteku veidošanos.
 4. Gaisa temperatūrai paaugstinoties virs iestatītai vērtībai vai mitrumam nolaižoties zem iestatītās vērtības, sistēma izslēdzas.

Self-Regulating


Kā pašregulējošie apsildes kabeļi taupa enerģiju?

Parastie kabeļi padod pastāvīgu jaudu, bet pašregulējošie apsildes kabeļi automātiski palielina izejas siltumenerģiju ledainā ūdenī un samazina izejas siltumu sausā gaisā.


nVent RAYCHEM bija pirmie, kas apvienoja temperatūras un mitruma devēju

Galvenie izaicinājumi

Montāža tika sadalīta divās sistēmās, katrai bija sava vadības metode. Vienā sistēmā tika izmantoti tikai temperatūras devēji, bet otrā tika izmantoti gan temperatūras, gan mitruma devēji. Četru mēnešu laikā tika reģistrēta temperatūra un enerģijas patēriņš.

Risinājums

The installation was divided in two systems, each with a different control method. One system operated with temperature sensing only; the other with temperature and moisture sensing. Temperatures and power consumption were measured during four months.

Izstrādājumi

GM-2X sniega kausēšanas kabelis

Priekšrocības

Elektrības patēriņš samazinājās par 78%, ja sistēma izmantoja gan temperatūras, gan mitruma devējus, salīdzinājumā ar sistēmu, kurā tika izmantoti tikai temperatūras devēji.

Saistīti produkti

Connection and Protection