Snøsmeltende ramper og innkjørsler

Pārskats

nVent RAYCHEM piegādā apsildes līniju kabeļus sniega kausēšanai

 • Uz rampām un piebraucamajiem ceļiem
 • Ceļiem
 • Ietvēm un kāpnēm
 • Virsmas apsilde

Apledojums var kļūt par negadījumu iemeslu. RAYCHEM ir moderns risinājums efektīvai sniega kausēšanai un apledojuma novēršanai.

Sniega kausēšanas sistēmām ir izturīga konstrukcija, kas ļauj uzstādīt tos smagos apstākļos, ieskaitot betonā, smiltīs un par karstā asfaltā.

Pilns virsmas apsildes sistēmas risinājums

RAYCHEM piedāvā sniega attīrīšanas sistēmas, kas atbilst visām ekspluatācijas vajadzībām. Sistēmas tiek piegādātas kā pilni risinājumi, komplektācijā ietilpst

 • apsildes kabeļi un paklāji
 • sastāvdaļas
 • moderni energoefektīvi vadības bloki
 • integrēti vadības paneļi.

guttersystem.jpg

Priekšrocības
Trīs svarīgie iemesli, kāpēc jāizvēlas nVent RAYCHEM elektriskā sniega kausēšanas sistēma
1. Līdz pat 80% enerģijas ietaupījums

Saderīgs ar ‘viedo’ RAYCHEM VIA-DU-20 vadības bloku un ļauj ietaupīt līdz pat 80% enerģijas salīdzinājumā ar standarta termostata vadību. Kā tas darbojas?

Vadības blokā ir kombinēts devēju modulis, kas izmēra zemes temperatūru, zemes mitrumu un gaisa temperatūru. Darbojoties paralēli, šie devēji ieslēdz virsmas apsildi tikai tad, kad rodas ledus un sniega rašanās apstākļi. Parastās sistēmas ieslēdzas, kad temperatūra kļūst zemāka par iestatīto vērtību. Savukārt, VIA-DU-20 vadības bloks paliek izslēgts, kamēr nav ledus vai sniega, kas ļauj samazināt patērējamo enerģiju un izmaksas, kas saistītas ar sniega kausēšanas sistēmas ekspluatāciju.

2. Izturība un uzticamība

RAYCHEM virsmas apsildes sistēmas ir konstruētas tā, lai izturētu smagus ekspluatācijas apstākļus un nodrošinātu uzticamu ledus un sniega kausēšanu visā uzstādītajā virsmā. Ir pieejama sistēmas apsildes līnijas kabeļa versija, kuru var sagriezt nepieciešamajos garumos un veikt gala apstrādi uz vietas, bet ir pieejami arī kabeļi ar rūpnīcā veiktu gala apstrādi prāta mieram.

3.  Elastīga projektēšana un montāža

RAYCHEM sistēmas ir elastīgas projektēšanā un montāžā:

 • Sarežģītu apsildāmo zonu vienkārša projektēšana: nestandarta formas rampas vai piekļuves ceļi
 • Vienkārša izvēle, kas der piedāvātās rampas/zemes profilam. Var uzstādīt smiltīs/cementā vai pa tiešo zem asfalta kārtas
 • Formāti, kas nodrošina ātru uzstādīšanu un samazina montāžas laiku uz vietas
Energoefektīvitāte

"Viedais" VIA-DU-20 vadības bloks ļauj ietaupīt līdz pat 80% enerģijas salīdzinājumā ar standarta vadības sistēmām. Viedās vadības blokā ir apvienots mitruma un temperatūras devējs, kā arī gaisa temperatūras devējs, kas, darbojoties paralēli, ieslēdz rampas apsildi tikai tad, kad pastāv apledojuma vai sniega rašanās apstākļi.VIA-DU-20 samazina sniega kausēšanas sistēmas ekspluatācijas izmaksas pateicoties kombinētai devēju darbībai. Parastās sistēmas izmanto iestatīto temperatūras vērtību, bet viedais VIA-DU-20 vadības bloks paliek izslēgtā stāvoklī, kamēr uz virsmas nav ledus vai sniega.

nVent RAYCHEM virsmas sniega kausēšanas sistēmas ir pieejamas ar šādām tehnoloģijām:

Self-Regulating

Lokanajos EM2-XR apsildes kabeļos ir izmantota pašregulējošā tehnoloģija, kas ļauj veikt gala apstrādi un savienojumus uz vietas. Turklāt šos kabeļus var izvietot ļoti tuvu vienu otram – piemēram, apkārt šķēršļiem – bez pārkaršanas riska.

Izturīgas EM-MI sistēmas ir balstītas uz tehnoloģijas ar minerālizolāciju (MI). Šie kabeļi var mierīgi izturēt karsta asfalta augstu temperatūru.

MI-Cable

Galvenie izaicinājumi

Scottish Widows ir investīciju bankas ēkas projekts, kas atrodas Exchange Place Edinburgā, Skotija, Lielbritānija. Klientu starpā ir Scottish Widows Management, K J Tait Consulting Engineers, Edinburgh un Heating & Detection Solutions (HDS), Fife (apsildes līniju speciālists). Viena no prasībām bija atrast energoefektīvu, viegli montējamu un ekonomiski izdevīgu zemes apsildes risinājumu, lai izvairītos no sniega un ledus veidošanās uz dzelzsbetona rampām.

Lielākais konstantu K J Tait izaicinājums bija noteikt optimālu ekonomiski izdevīgu un energoefektīvu risinājumu, kas ļautu izvairīties no sniega un ledus veidošanās uz projekta ietvaros izbūvētajām rampām. Viņi arī meklēja izturīgu sistēmu, kas spētu kalpot arī smagos ekspluatācijas apstākļos. Vēl viens jautājums, kas bija jāatrisina konstantiem bija tāds, ka sistēmai bija jābūt saderīgai ar BMS.

Risinājums

Mēs iepazīstinājām konsultantus ar mūsu pašregulējošām EM2-XR rampu apsildes sistēmām un piedāvājām to kā risinājumu viņu uzdevumam. Energoefektivitātes līmenis apmierināja visas prasības un mūsu vadības sistēma ir saderīga ar BMS. Izpildes termiņš bija viens no šī projekta galvenajiem aspektiem un to bija paredzēts pabeigt 4 mēnešu laikā no projektēšanas līdz ievadei ekspluatācijā.

Produkti

EM2-XR kabelis: 546 m

VIA-DU-20 kontrolieris: 1

Priekšrocības

Konsultanti bija pārliecināti par EM2-XR efektivitāti un viņi bija gandarīti par saderību ar BMS, vieglu projektēšanas un kopējiem izmaksu samazinājumu, gan sistēmas montāžas, gan ekspluatācijas laikā. Mēs sadarbojāmies ar viņiem un sniedzām visu nepieciešamo atbalstu, kas bija nepieciešams apsildes līniju sistēmas lietošanai. Viņi ieteica HDS uzstādīt sistēmu, kuru piegādāja mūsu vairumtirdzniecības partneris Edmundson Electrical Ltd no Kirkaldijas. Projekts tika veiksmīgi īstenots, tā ietvaros tika ierīkoti 546 m EM2-XR kabeļa un 1 gab. VIA-DU-20.

Saistīti produkti

Connection and Protection