nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

„Pentair Thermal Management“ keičia pavadinimą į „nVent“
- naujos galimybės įkvėps naujovėms

Jūsų žinomi prekių ženklai „RAYCHEM“, „TRACER“, „NUHEAT“, „PYROTENAX“ ir „TraceTek“ dabar tapo „nVent Thermal Management“ dalimi.

Nauja įmonės svetainė dar kuriama ir bus pristatyta 2019 m. sausio mėn. Kol kas jums informaciją pateiksime dabartinėje svetainėje.

Daugiau informacijos apie „nVent“:
Atsisiųskite spaudos pranešimą
Apsilankykite nVent.com
(kol kas tik anglų k.)

Frostbeskyttelse for rør

nVent Thermal Management piedāvā pilnas apsildes sistēmas aizsardzībai pret sasalšanu, kas atbilst dažādu nozaru prasībām: naftas un gāzes, komunālo pakalpojumu, petroķīmiskās, īpašu ķīmikāliju, celulozes-papīra un farmaceitiskās nozares. Pipe-Freeze-Protection-Industrial.jpg

Ūdens un šķidrumi ar ievērojamu ūdens saturu sasalstot izplešas. Šī izplešanās var izraisīt caurules saplīšanu – tas var radīt īpašuma bojājumus vai ražīguma samazināšanos, kā arī pakļaut darbiniekus riskam

  • Aizsalusi ūdens caurule kritiskā vietā, piemēram sasalusi caurule notekūdeņu attīrīšanas ietaisē vai dzesēšanas kolonnā var radīt traucējumus darbā, izraisot vairāku miljonu dolāru zaudējumus.
  • Aizsalusi drošības dušu caurule var pakļaut darbiniekus riskam bīstamu ķīmisko vielu noplūdes gadījumā.

Mēs piedāvājam dažādas sistēmas cauruļu aizsardzībai pret sasalšanu, izmantojot dažādas tehnoloģijas, kas piemērotas lietošanai gan bīstamās, gan nebīstamās zonās.

Cauruļu aizsardzība pret sasalšanu – Viegli lietojami produkti vai pilnībā nokomplektētas apsildes vadības sistēmas

nVent Thermal Management piedāvā cauruļu aizsardzības pret sasalšanu risinājumus, kas ir visaptverošas apsildes vadības sistēmas, kurās izmanto piemērotas cauruļvada līnijas apsildes tehnoloģijas, paplašinātas vadības sistēmas tehnoloģijas, kā arī risinājumus "līdz atslēgai".

Apsildes līnijas sistēma
  • Elektriskie apsildes līnijas kabeļi, kas uztur neplūstošu šķidrumu temperatūru, kompensējot siltuma zudumus caur cauruļu, tvertņu un citu iekārtu siltumizolāciju.
  • Paplašinātas vadības sistēmas – palīdz uzturēt šķidruma temperatūru caurulēs ar apsildes līnijām.
  • Sastāvdaļas un piederumi – detaļas elektrisko savienojumu un montāžas veikšanai, tādas kā galapstrādes detaļas, stikla lentes un brīdinājuma zīmes.
Pakalpojumi
 

Saistīti produkti

Connection and Protection