Opprettholdelse av prosesstemperatur

Labi izvēlēta rūpnieciskā tehnoloģiskās temperatūras uzturēšanas sistēma var uzturēt šķidruma temperatūru caurulē nepieciešamajā līmenī plašā temperatūru diapazonā, atkarībā no tehnoloģiskā procesa vai pielietojuma vajadzībām.

Tehnoloģiskās temperatūras uzturēšana – Visaptverošas apsildes vadības sistēmas pieeja

nVent Thermal Management piedāvā tehnoloģiskās temperatūras uzturēšanas risinājumus, kas ir visaptverošas apsildes vadības sistēmas, kurās izmanto piemērotas cauruļvada apsildes līniju tehnoloģijas, paplašinātas vadības sistēmas tehnoloģijas, kā arī risinājumus "līdz atslēgai". Process-Temperature-Industrial.jpg

Apsildes līnijas sistēma
  • Elektriskie apsildes līnijas kabeļi ir apsildes līnijas kabeļi, kas uztur neplūstošu šķidrumu temperatūru, kompensējot siltuma zudumus caur cauruļu, tvertņu un citu iekārtu siltumizolāciju.
  • Paplašinātas vadības sistēmas – tādas ierīces kā termostati, kontrolieri un elektriskie paneļi, kas uzrauga un/vai vada apsildes līnijas kabeļus, palīdzot uzturēt šķidruma temperatūru caurulēs ar apsildes līnijām.
  • Sastāvdaļas un piederumi – detaļas elektrisko savienojumu un montāžas veikšanai, tādas kā galapstrādes detaļas, stikla lentes un brīdinājuma zīmes.
Pakalpojumi

Kompānija nVent Thermal Management var piegādāt atsevišķas detaļas, veikt tehnisko projektēšanu, kā arī piedāvā veikt visas sistēmas montāžu un uzturēšanu.

Mūsu progresīvie produkti kopā ar mūsu piedāvātajiem būvniecības un montāžas pakalpojumiem, nodrošina pilnu temperatūras uzturēšanas risinājumu, kas ir stratēģiski projektēts un izpildīts, nodrošinot optimālu apsildes vadības sistēmu (HMS).
Vadot un realizējot visus apsildes līnijas sistēmas konstrukcijas un montāžas aspektus, mēs nodrošinām vienu interfeisu jūsu projekta komandai.


Saistīti produkti

Connection and Protection