nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

„Pentair Thermal Management“ keičia pavadinimą į „nVent“
- naujos galimybės įkvėps naujovėms

Jūsų žinomi prekių ženklai „RAYCHEM“, „TRACER“, „NUHEAT“, „PYROTENAX“ ir „TraceTek“ dabar tapo „nVent Thermal Management“ dalimi.

Nauja įmonės svetainė dar kuriama ir bus pristatyta 2019 m. sausio mėn. Kol kas jums informaciją pateiksime dabartinėje svetainėje.

Daugiau informacijos apie „nVent“:
Atsisiųskite spaudos pranešimą
Apsilankykite nVent.com
(kol kas tik anglų k.)

nVent RAYCHEM Supervisor

RAYCHEM Supervisor programmatūra apsildes līniju regulatoru konfigurēšanai un uzraudzībai nodrošina grafisku saskarni RAYCHEM vadības iekārtām. Ar programmatūru var lietot NGC regulatorus ar moderniem lietotāja saskarnes termināļiem, RAYCHEM T2000 AC 2000+ trauksmes/sakaru ierīču saskarnes kartes, RAYCHEM 910/915/920 apsildes līniju regulatorus, 780 sērijas/GCC-9000 grupas sakaru ierīču regulatorus, kā arī citus, vecākus RAYCHEM regulatorus, izmantojot Modbus protokolu.


Šī programmatūra ļauj lietotājam konfigurēt un uzraudzīt iekārtas no vienas centrālās vietas, izmantojot jebkuru RAYCHEM regulatoru, kuram ir instalēta piemērota saziņas saskarne. Programmatūrā ir ietvertas arī tādas modernas funkcijas, kā datu reģistrēšana un grafiku veidošana, pakešu un norādījumu apstrāde, ieplānoti notikumi un trauksmes signālu uzraudzība ar iespēju atzīt un notīrīt trauksmes stāvokli.

Programmatūrai RAYCHEM Supervisor ir pilnīgas vairāku lietotāju, vairāku serveru un tīklošanas spējas. Ierīces var sazināties ar RAYCHEM Supervisor ar vienkāršas cietvadu seriālas saziņas palīdzību, kā arī var izmantot esošas tīkla infrastruktūras, tostarp Ethernet LAN (lokālos tīklus) un interneta WAN (teritoriālos tīklus). Elektriskās apsildes līnijas (EHT) sistēmas informācijai var piekļūt un kontrolēt to gandrīz no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot jaunākās sakaru tehnoloģijas. Šī pielāgojamība var samazināt regulatoru sakaru kanālu montāžas izmaksas jūsu rūpnīcā. 


Arhitektūra

Ir iespējamas daudzas RAYCHEM Supervisor sistēmas arhitektūras, bet tās vispārīgi atbilst kādam no trim tipiem, un tie savukārt datubāzēm izmanto vai nu MSDE vai SQL.
  • Viena vedēja serveris, serveri bez sekotāja, viens lietotājs (klients)
  • Viena vedēja serveris, serveri bez sekotāja, vairāki lietotāji (klienti)
  • Viena vedēja serveris, serveri ar vienu vai vairākiem sekotājiem, vairāki lietotāji (klienti)
RAYCHEM tehnisko datu lapa (PDF)
RAYCHEM Enterprise tehnisko datu lapa (PDF)

 
Connection and Protection