TraceCalc Pro

Industriāla cauruļu un rezervuāru apsildes līniju sistēmas konstrukcija

TraceCalc Pro ir Windows darbvirsmas apsildes līniju sistēmas projektēšanas programmatūra. Tai ir viegli lietojama saskarne, kas posmu pa posmam vada jūs, lai iegūtu vislabāko apsildes līnijas risinājumu konkrētajam projektam, izmantojot tādus pasaules līmeņa zīmolus kā nVent RAYCHEM, nVent TRACER un nVent PYROTENAX. TraceCalc Pro nodrošina arī tādus svarīgus apsildes pārvades sistēmas projektēšanas datus kā: cauruļu apsildes zudumi, slēgumu skaits, elektrības slodze, maksimālā apvalka temperatūra u.c., sniedzot automatizētus apsildes kabeļu un sastāvdaļu izvēles risinājumus.
Ar TraceCalc Pro var projektēt dažos vieglos posmos:
  1. Ievadiet konstrukcijas parametrus.
  2. TraceCalc Pro piedāvā materiālu sarakstu (BOM), parādot vislabākā risinājuma un konstrukcijas rezultātus – pareizo apsildes kabeli, pieslēgšanas komplektus, kā arī kontroles un uzraudzības izstrādājumus jūsu pielietojumam; jūs varat arī manuāli izvēlēties citas opcijas.
  3. Iesniedziet pieprasījumu par izcenojumiem, un tirdzniecības pārstāvis sazināsies ar jums.
  4. Saglabājiet projektus turpmākai lietošanai.

TraceCalc Pro piedāvā ērtas standarta atskaites, lai apkopotu apsildes līniju sistēmas projektēšanas rezultātus un padarītu produkta pasūtīšanu un iegādi vienkāršu.
Tāpat TraceCalc Pro piedāvā tādas papildu funkcijas kā vairāku segmentu slēgumu konstruēšana, pielāgoti ventiļu un izolācijas veidi, kā arī uzlabotas rediģēšanas funkcijas, kas atbilst jūsu konkrētajām vajadzībām. Lai lietotu TraceCalc Pro, lietotājiem ir jābūt pieredzējušiem apsildes līniju sistēmu projektēšanā.Šī programma ir 30 dienu izmēģinājuma versija; lai to varētu lietot ilgāk par 30 dienām, ir nepieciešams reģistrēties. Pēc TraceCalc Pro palaišanas jūs tiksiet aicināts piereģistrēties. Kad esat reģistrējies, mēs nosūtīsim jums validācijas kodu.

Ja jūs jau esat reģistrēts TraceCalc lietotājs un jūs vēlaties tikai atjaunināt to, vienkārši lejupielādējiet un instalējiet jaunāko versiju. Jūsu pašreizējie reģistrēšanās un programmas iestatījumi tiks saglabāti.

Documents available for download
Connection and Protection