nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

„Pentair Thermal Management“ keičia pavadinimą į „nVent“
- naujos galimybės įkvėps naujovėms

Jūsų žinomi prekių ženklai „RAYCHEM“, „TRACER“, „NUHEAT“, „PYROTENAX“ ir „TraceTek“ dabar tapo „nVent Thermal Management“ dalimi.

Nauja įmonės svetainė dar kuriama ir bus pristatyta 2019 m. sausio mėn. Kol kas jums informaciją pateiksime dabartinėje svetainėje.

Daugiau informacijos apie „nVent“:
Atsisiųskite spaudos pranešimą
Apsilankykite nVent.com
(kol kas tik anglų k.)

Audits un tehniskā apkope

Laicīgi veikta profilaktiskā tehniskā apkope ir ļoti svarīga apsildes vadības sistēmas (HMS) uzticamas darbības nodrošināšanai, kā arī tā palīdz izvairīties no lieliem zaudējumiem neplānotas dīkstāves gadījumā. Pieprasot HMS auditu vai noslēdzot tehniskās apkopes līgumu, apsildes sistēmu eksperti regulāri pārbaudīs sistēmu, kas ļaus laicīgi atrisināt potenciālas sistēmas problēmas.

Kompānija nVent Thermal Management izstrādā individuālu apsildes sistēmas auditu, balstoties uz tā, cik liela apsildes vadības sistēmas (HMS) detalizācija ir nepieciešama jūsu darbībai. Vizuāla pamatpārbaude bieži ļauj atrast fiziskos bojājumus vai zonas, kurās var uzlabot veikto darbu kvalitāti, savukārt, pilna audita laikā tiek reģistrēti ar HMS darbību saistīti dati un uz to pamata tiek sagatavota detalizēta audita atskaite.

Mūsu atskaitē tiek norādīts uz potenciāliem riska faktoriem un ieteicamiem soļiem, kas ļauj uzlabot jūsu HMS darbību.

Connection and Protection