nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

„Pentair Thermal Management“ keičia pavadinimą į „nVent“
- naujos galimybės įkvėps naujovėms

Jūsų žinomi prekių ženklai „RAYCHEM“, „TRACER“, „NUHEAT“, „PYROTENAX“ ir „TraceTek“ dabar tapo „nVent Thermal Management“ dalimi.

Nauja įmonės svetainė dar kuriama ir bus pristatyta 2019 m. sausio mėn. Kol kas jums informaciją pateiksime dabartinėje svetainėje.

Daugiau informacijos apie „nVent“:
Atsisiųskite spaudos pranešimą
Apsilankykite nVent.com
(kol kas tik anglų k.)

Konstruēšana un projektēšana

Lai veiktu detalizētu apsildes līnijas projektēšanu, nepieciešami ieejas dati, kas prasa daudzu dokumentu sagatavošanu un nosūtīšanu. Inženieri un gala klienti reti kad ņem vērā šīs aktivitātes izmaksas un tai nepieciešamo laiku. Tomēr, tipiskais cauruļvada izometriskais izmeklējums parasti pavada 2 stundas tehnoloģiskajā, cauruļvadu, elektriskajā un dokumentēšanas nodaļā, pirms tas sasniedz apsildes līnijas apakšuzņēmēju, pie kam tas attiecas uz katru nosūtītu dokumentu. Ietekme uz izmaksām un grafiku ir vēl lielāka, ja ir nepieciešamas konstruktīvas izmaiņas.

Jauni izstrādājumi apsildes līniju jomā: nVent TRACERLYNX ®

Pirms dažiem gadiem kompānija nVent Thermal Management izstrādāja TRACERLYNX ®, kas ir datorizēts 3D projektēšanas rīks, kas ir balstīts uz nozares standarta programmatūras platformas, nodrošinot tiešo interfeisu ar lielāko daļu modelēšanas līdzekļiem, kurus izmanto tādi klienti kā PDMS un PDS. Jauna, īpaši produktīva darbplūsma ļauj kompānijai nVent Thermal Management importēt elektroniskos IDF (Intermediate Data Files) un/vai PCF (Piping Component Files) dokumentus no klienta modeļa pa tiešo mūsu projektēšanas rīkā. Klientam nav jāģenerē un jāpārsūta izometrisko izmeklējumu papīra/elektroniskās kopijas. Rīks ģenerē precīzas atskaites, ziņojot par trūkstošiem datiem, piemēram, papildu rasējumiem. Projekta īstenošanas gaitā ieejas dati vienmēr mainās, kas bieži ievērojami ietekmē gan izmaksas, gan grafiku. Rīkā ir iebūvēts "versijas identifikators", tāpēc klientiem nav jāvelta laiks šīs informācijas kārtošanai, pārskatīšanai un filtrēšanai pirms tās nosūtīšanas apsildes līnijas darba uzņēmējam.

 

Connection and Protection