Pārskats

Pārbaudītos apsildes līniju risinājumus, meklējiet pie tehniskās projektēšanas pakalpojumu līdera. Mēs, nVent Thermal Management speciālisti, esam eksperti apsildes vadības sistēmu (HMS) risinājumu jomā, un mūsu pakalpojumu nodaļa nVent TRACER ir plaši uzskatīta par augstākās klases pakalpojumu sniedzējs apsildes līniju risinājumu "līdz atslēgai" jomā:

  • Tehniskās projektēšanas pakalpojumi
  • Apgāde un ražošana
  • Būvniecības un montāžas pakalpojumi
  • Pakalpojumi pēc uzstādīšanas

Mēs dodam drošībai visaugstāko prioritāti, esam spējīgi īstenot jebkāda izmēra un apjoma apsildes līniju projektus. Mēs varam piegādāt atsevišķas detaļas, veikt tehnisko projektēšanu, kā arī piedāvājam veikt visas sistēmas montāžu un uzturēšanu.

Apvienojot mūsu progresīvos produktus ar mūsu piedāvātajiem būvniecības un montāžas pakalpojumiem, jūs saņemat pilnu risinājumu, kas ir stratēģiski projektēts un izpildīts, nodrošinot optimālu apsildes vadības sistēmu (HMS). Vadot un realizējot visus apsildes līnijas sistēmas konstrukcijas un montāžas aspektus, mēs nodrošinām vienu interfeisu jūsu projekta komandai.


Agra iesaistīšanās

Īstais šo pakalpojumu spēks kļūst redzams, kad tie tiek apvienoti kopā, piedāvājot integrētu risinājumu, kas ir stratēģiski projektēts un izpildīts, nodrošinot optimālu apsildes vadības sistēmu (HMS). Iesaistoties projekta agrajā izstrādes stadijā, jūs varēsiet izmantot mūsu vērtēšanas pakalpojumus un optimizācijas programmas. Tāds pats projektēšanas izcilības līmenis, oriģinālie risinājumi, kvalitāte, integritāte un produktu pārzināšana tiek izmantoti visos projekta posmos, no idejas līdz nodošanai ekspluatācijā. Visi mūsu pakalpojumi tiek sniegti, izmantojot projektu vadības procedūras. Šīs procedūras attiecas uz visiem projektiem, neatkarīgi no to izmēra, tāpēc projekti tiek piegādāti laicīgi, iekļaujas paredzētajā budžetā un atbilst visām prasībām.


Visā pasaulē…

Kompānijas nVent Thermal Management pārstāvniecības ir stratēģiski izvietotas visā pasaulē, nodrošinot atbilstību vietējiem noteikumiem un prasībām apsildes vadības sistēmu jomā rūpnieciskām, komerciālām un dzīvojamām ēkām. Šie pakalpojumu centri sniedz pilnu spektru pakalpojumu apsildes vadības sistēmu (HMS) jomā. Šos pakalpojumus piedāvā nVent Thermal Management, izmantojot zīmolu TRACER – viss, kas nepieciešams apsildes līnijām.


Svarīgākais ir drošība!

Kompānijai nVent Thermal Management ir pasaules līmeņa drošības rādītāji, mēs pievēršam īpašu uzmanību kvalitātei un nodrošinām visu pakalpojumu pieejamību vienā vietā. Servisa centru tīklā mūsu klientu rīcībā ir reģionālie eksperti, kas pārzina atbilstošus noteikumus un prasības, kas ļauj īstenot projektus noteiktos termiņos, ievērojot visus drošības noteikumus.


Prasības apsildes vadības jomā

Piedāvājot modernus produktus, lielisku tehnisko atbalstu, pārbaudītas projektu īstenošanas stratēģijas, stingrus drošības standartus un globālu organizāciju, nVent Thermal Management ir ideāls partneris visiem tiem, kuri vērtē pieredzi, produktus un pakalpojumus, kas atbilst apsildes vadības prasībām.


Connection and Protection