nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

„Pentair Thermal Management“ keičia pavadinimą į „nVent“
- naujos galimybės įkvėps naujovėms

Jūsų žinomi prekių ženklai „RAYCHEM“, „TRACER“, „NUHEAT“, „PYROTENAX“ ir „TraceTek“ dabar tapo „nVent Thermal Management“ dalimi.

Nauja įmonės svetainė dar kuriama ir bus pristatyta 2019 m. sausio mėn. Kol kas jums informaciją pateiksime dabartinėje svetainėje.

Daugiau informacijos apie „nVent“:
Atsisiųskite spaudos pranešimą
Apsilankykite nVent.com
(kol kas tik anglų k.)

Projektu vadība

Visi pakalpojumi tiek sniegti, izmantojot projektu vadības procedūras. Tas attiecas uz visu izmēru projektiem, kā arī uz tādiem apkopes pakalpojumiem kā audits un avārijas remontdarbi. Projekta vadības kritiskie faktori ir izmaksas, laiks, resursi, informācijas plūsma un kvalitāte: ja tos vada pareizi, riski tiek samazināti.

Visi nVent Thermal Management Eiropas servisa centri izmanto vienādas procedūras un izmanto tādas pašas sistēmas. Tas ļauj kompānijai efektīvi sniegt pieprasītos pakalpojumus, tai pašā laikā ievērojot (un bieži pārsniedzot) prasības attiecībā uz laiku, kvalitāti un budžetu.

Svarīgāko faktoru kontrolēšanai tiek izmantotas šādas sistēmas un procedūras::

Drošības vadība

Drošības kultūras īstenošana un visaptveroša drošības vadības sistēma (DVS), kurai ir tādu speciālistu drošības jomā sertifikāti kā SCC, VCA, OHSAS 18001 un ROSPA, nodrošina kompānijas nVent Thermal Management nevainojamo drošības vēsturi.

Kvalitātes nodrošināšana un kvalitātes kontrole (QA/QC)

Kompānija nVent Thermal Management ir izstrādājusi un īstenojusi kvalitātes vadības sistēmu atbilstoši standartam ISO 9001:2000. QA/QC programma nodrošina augstu kvalitātes līmeni visiem nVent Thermal Management piedāvātajiem produktiem, pakalpojumiem un sistēmām ar mērķi piedāvāt zemākās īpašuma kopējās izmaksas saviem klientiem.

Projekta kontroles līdzekļi

Jebkura veiksmīga projekta pamatā ir projekta kontroles līdzekļi. Šie kontroles līdzekļi nodrošina to, ka projekts ir īstenots laikā un paredzētā budžeta ietvaros. Projekta kontroles līdzekļi ietver izmaksu kontroli, projekta plānošanu, dokumentēšanu un informācijas kontroli. Visi šie līdzekļi ir svarīgi efektīvai projektu vadībai.

Organizācija

Visā Eiropā ir mūsu vietējās pārstāvniecības, kas tai skaitā piedāvā projektu vadības un konstruēšanas pakalpojumus, kas ļauj ātri noteikt projektu prasības (piemēram, piedāvājumu paskaidrojumi, tehnisko jautājumu apspriešana, progresa sapulces utt.) un saprast vietējo kultūru, valodu, specifikācijas un biznesa vajadzības.

Connection and Protection