nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

„Pentair Thermal Management“ keičia pavadinimą į „nVent“
- naujos galimybės įkvėps naujovėms

Jūsų žinomi prekių ženklai „RAYCHEM“, „TRACER“, „NUHEAT“, „PYROTENAX“ ir „TraceTek“ dabar tapo „nVent Thermal Management“ dalimi.

Nauja įmonės svetainė dar kuriama ir bus pristatyta 2019 m. sausio mėn. Kol kas jums informaciją pateiksime dabartinėje svetainėje.

Daugiau informacijos apie „nVent“:
Atsisiųskite spaudos pranešimą
Apsilankykite nVent.com
(kol kas tik anglų k.)

Garantija

Certified PRO ierīkotāji saviem klientiem var piedāvāt pagarinātu garantiju:

Tiem Certified PRO, kas kvalificēti darbam ar apsildāmajām grīdām

Warranty - FH visualCertified PRO ierīkotāji var piedāvāt 20 gadus ilgu Pilnīgas Aprūpes Garantiju nVent RAYCHEM grīdas apsildei Grīdas apsildes sistēma, ko uzstādījis Certified PRO ierīkotājs, iegūst 8 gadus papildus garantijas, salīdzinājumā ar 12 gadiem Pilnīgas Aprūpes Garantijas.

Pilnīga Aprūpe = darīsim visu, lai garantētu drošu grīdu
Retajos gadījumos, kad mūsu prece ir pārstājusi darboties un mēs nevaram to salabot, mēs ne tikai sniegsim Jums jaunu preci un segsim ierīkošanas izmaksas. Mēs arī parūpēsimies, lai grīdas segums tiktu salabots vai nomainīts līdzvērtīgā kvalitātē.

Pilns garantijas teksts
  

Tiem Certified PRO, kas kvalificēti darbam ar notekām

Certified PRO ierīkotāji, kas ir sekojuši līdzi apmācības kursam jumtiem un notekām, var saviem klientiem sniegt pagarināto garantiju 12 gadu garumā kabeļiem un 6 gadu garumā vadības ierīcēm no Noteku sniega kausēšanas produktu klāsta.

Pilns garantijas teksts
Warranty - Gutters

Kā iespējams saņemt pagarināto garantiju?

Lai saņemtu pagarināto garantiju, ierīkošanu jāveic Certified PRO ierīkotājam un tā jāreģistrē mūsu mājas lapā. Jūs savu ierīkošanu varat reģistrēt šeit.


Connection and Protection