nVent_Core_Component_CMYK_F2-656x730.png

„Pentair Thermal Management“ keičia pavadinimą į „nVent“
- naujos galimybės įkvėps naujovėms

Jūsų žinomi prekių ženklai „RAYCHEM“, „TRACER“, „NUHEAT“, „PYROTENAX“ ir „TraceTek“ dabar tapo „nVent Thermal Management“ dalimi.

Nauja įmonės svetainė dar kuriama ir bus pristatyta 2019 m. sausio mėn. Kol kas jums informaciją pateiksime dabartinėje svetainėje.

Daugiau informacijos apie „nVent“:
Atsisiųskite spaudos pranešimą
Apsilankykite nVent.com
(kol kas tik anglų k.)

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Pārtrūkušo kabeli var salabot. Vietējās noliktavās ir pieejami speciāli remontkomplekti.

(1010)

Flīžu vai akmeņu stiprināšanai uz T2Reflecta plāksnēm ir obligāti jāizmanto T2Reflecta līme.  Tomēr daži dabīgie akmeņi, tādi kā marmors, ir jutīgi pret krāsu un tos nevajadzētu izmantot, lai izvairītos no plankumiem un krāsu izmaiņas pabeigtajā grīdā. Konsultāciju par jutīgumu pret krāsām var saņemt flīžu veikalā.

(1011)

Nē, šo kabeli nedrīkst izjaukt, saīsināt vai pagarināt. Sagriezt drīkst tikai barošanas vadu.

(1012)

Lai varētu nomainīt devēju defekta gadījumā, tas ir jāuzstāda lokanā caurulē.  QuickNet iepakojumos ir iekļauta lokana caurule. 2,5 metrus gara lokana caurule ar 10 mm diametru var pasūtīt atsevišķi uzņēmumā nVent Thermal Management (artikula numurs:  6012-8949541). Kanāls ir jāuzstāda tieši zem flīžu virsmas un tāpēc tam jābūt ierīkotam melnajā grīdā. T2Reflecta plākšņu izmantošanas gadījumā kanālu uzstāda izgrieztajā rievā starp divām T2Reflecta plāksnēm.   Devējs ir jāuzstāda centrā starp diviem sildītāja vadiem. Devēja uzgalis jāuzstāda ne tuvāk kā 50 cm no sienas, lai izvairītos no neprecīzas grīdas temperatūras mērīšanas (piemēram, mērīšanas zem skapja).

(1013)

Nē, flīžu līmēšanai ir ļoti svarīgi izmantot tieši T2Reflecta līmi!  Mēs piedāvājam garantiju tikai T2 līmes izmantošanas gadījumā, jo tā ir speciāli izstrādāta labai adhēzijai starp alumīniju un flīzi.  nVent Thermal Management nevar garantēt alternatīvu produktu adhēzijas kvalitāti.

(1014)

Sistēmu var kontrolēt gan ar attālu termostatu, gan ar grīdas devēju.  Vides termostatu var izmantot, ja ir svarīgāka enerģijas izmaksu samazināšana, bet grīdas sensors var palikt daļēji auksts.  Grīdas termostats ir piemērots gadījumā, ja lielāka prioritāte ir komfortam, ko nodrošina silta grīda. Ideālu risinājumu parasti nodrošina abu devēju kombinācija.

(1015)

Ja jums ir slikti izolēta grīda vai, ja jūs vēlaties ātrāku grīdas uzsilšanu vai augstāku temperatūru, izvēlieties T2QuickNet- Plus-160.

(1018)

Nē, T2QuickNet drīkst izmantot tikai pilnīgi plakanā slēgtā materiālā. Pareizs risinājums šim gadījumam ir T2Reflecta, jo tā ir pašregulējoša sistēma, kas pasargā no pārkaršanas un jutīgas grīdas virsmas bojāšanas.

(1019)

Flīžu vai akmeņu stiprināšanai uz T2Reflecta plāksnēm ir obligāti jāizmanto T2Reflecta līme.  Tomēr daži dabīgie akmeņi, tādi kā marmors, ir jutīgi pret krāsu un tos nevajadzētu izmantot, lai izvairītos no plankumiem un krāsu izmaiņas pabeigtajā grīdā. Konsultāciju par jutīgumu pret krāsām var saņemt flīžu veikalā.

(1021)

Devējs ir jāizvieto centrā starp diviem kabeļiem. Devēju var uzstādīt plastmasas/Cu caurulē ar Ø 10 -12 mm starp divām T2Reflecta plāksnēm. Attālumam no sienas jābūt apmēram 0,5 m. To var ielikt arī apsildes kabeļa brīvā rievā.

(1034)

Komforta un enerģijas taupīšanas nolūkos mēs iesakām izmantot RAYCHEM NRG-Temp termostatu. T2Red pašregulējošs apsildes kabelim sākumā ir nepieciešama palaides strāva. NRG-Temp ir spējīgs izturēt palaides strāvu. Cita termostata izmantošanas gadījumā un termostata pārslēgšanas spēja ir mazāka kā 13A, apsildes sistēma ir jāsavieno caur kontaktoru.

(1035)

T2Reflecta līmju saistīšanās aizņem apmēram 4 stundas, pēc tam var turpināt darbus.  Piezīme: līmi nevar izmantot kā maisījumu plāna apakšklāja izveidošanai. Tā ir līme.

(1036)

Ja runa ir par pašregulējošu kabeli, tādu kā T2Red, tas var krustoties vai arī 2 kabeļus var izvietot tuvu vienu otram.
Ja runa ir par pastāvīgās jaudas kabeļiem, tādiem kā QuickNet, T2Blue vai CeraPro, kabelis nedrīkst krustoties, 2 kabeļus nedrīkst izvietot pārāk tuvu vienu otram un kabeli nedrīkst pārmērīgi izolēt.

(1039)

Grīdas temperatūras mērīšana nodrošina daudz stabilāku grīdas temperatūru. Vides devēja izmantošanas gadījumā ir iespējams, ka grīdas temperatūra pārāk daudz mainās, kas pasūtītājam var radīt iespaidu, ka grīdas apsilde nedarbojas pareizi. Izmantojot grīdas devēju, grīdas temperatūra būs patīkama un stabila. T2 grīdas apsildes sistēmas ir "plānas" sistēmas, kurām sildelements ir uzstādīts tuvu grīdas virsmai. T2 sistēmas reaģē ātrāk par "biezām" grīdas apsildes sistēmām, kurām parasti ir lielāka masa un līdz ar to lielāka inerce un mazāks ātrums. Tāpēc termostats ar grīdas devēju nodrošina apsildāmās grīdas efektīvāku un ātrāku vadību, stabilāku temperatūru. Grīdas apsildes devējs ir ideāli piemērots istabām ar vairākiem siltuma avotiem. Piemēram, vannas istaba ar grīdas apsildi un dvieļu žāvētāju. Lai paaugstinātu grīdas apsildes sistēmas efektivitāti un mazinātu dvieļu žāvētāja ietekmi, grīdas devējs nodrošina labāku vadību, jo tas mēra tikai grīdas temperatūru.

(1040)

EM2-XR ir pašregulējošs apsildes kabelis, kas paredzēts ledus un sniega novākšanai un āra zemes virsmām (rampas, ietves, kāpnes utt.). EM2-XR izejas jauda betona panelī ir: 105 W/m pie -15°C, 100 W/m pie -10°C, 95 W/m pie -5°C un 90 W/m pie 0°C.

(1049)

Jā, auklas skava ir pieejama atsevišķi. Pasūtījuma numurs SFB-RC2-BRAID-CLIP.

(1165)

Nē. Kabeļa ārējais apvalks nav izturīgs pret naftā esošajām vielām.

(1167)

Nē, RAYCHEM aizsardzības pret sasalšanu apsildes kabelis ir paredzēts tikai fiksētai montāžai.

(1168)

Jā, ar nosacījumu, ka maksimālais ķēdes garums nav pārsniegts. Sistēmas maksimālais ķēdes garums ir pieslēgto apsildes kabeļu maksimālo garumu mazākā vērtība.

(1169)

 NĒ!! Tas radīs īssavienojumu! Uzstādiet RayClic-E-02 gala izolāciju.

(1175)

Nē, AT-TS-13 un AT-TS-14 termostati var vadīt vairākas ķēdes. Maksimālais ķēdes garums ir atkarīgs no komutācijas spējas (16A termostatiem AT-TS-13/14). Ja dažādas apsildes ķēdes ir izvietotas vietās ar atšķirīgu vides temperatūru (piemēram, ieraktas caurules un virszemes caurules), ir ieteicams izmantot atsevišķus termostatus.

(1177)

Pēc apsildes kabeļa ieslēgšanas uzgaidiet dažas minūtes un pieskarieties tam. Tas būs silts.

(1179)

Izmantojiet kabeļu savilcējus vai stikla šķiedras līmlenti. Plastmasas cauruļu gadījumā izmantojiet ATE-180 alumīnija līmlenti un piestipriniet to visa apsildes kabeļa garumā.

(1180)

Atbilstoši impulsu secības principam: noteikts skaits "pilnu viļņu" tiek izlaists cauri un noteikts skaits ir apturēts. Jo vairāk ir "pilnu viļņu", jo lielāka jauda tiek padota.

(1199)

Elektriskais savienojums RayClic ierīce ir izveidots ar "nazi", kas izgriež cauri apsildes kabeļa elektrisko izolāciju. Šādu sistēmu sauc "izolācijas iegriešanu"

(1200)

Nē, aizsardzībai pret sasalšanu RAYCHEM piedāvā speciālus apsildes kabeļus FS.

(1202)

Pārbaudiet sistēmu: - vai HWAT-ECO vadības bloks ir pareizi uzstādīts? - vai ir izmantota atbilstoša izolācija un vai tā ir pareizi uzstādīta? - pārbaudiet HWAT-ECO vadības bloka iestatījumus. Ja nepieciešams, noregulējiet. - pārbaudiet, vai uzturamā temperatūra ir vismaz par 5øC mazāka par boilera temperatūru.

(1207)

Apsildes kabeļi ir jāuzglabā sausā un tīrā vietā. Aizsargājiet kabeļu galus ar gala izolāciju. Temperatūras diapazons: no +40øC līdz+60øC.

(1209)

Nē, HWAT apsildes kabelis tiek uzstādīts taisnā līnijā gareniski cauruļvadam.

(1212)

Taimeri var izmantot sistēmas izslēgšanai, ja neviens HWAT-ECO vadības bloks netiek izmantots. HWAT-ECO ir iebūvētas QWT 05 taimera funkcijas.

(1214)

Connection and Protection